Już wkrótce Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – RAPORT 2022

Udostępnij artykuł

[TYLKO U NAS] Najważniejsza w roku publikacja przeznaczona dla sektora stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych. Najbardziej efektywna powierzchnia reklamowa z dożywotnim dostępem do pełnej treści. Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – RAPORT 2022 ukaże się w tradycyjnej WERSJI PAPIEROWEJ oraz ogólnodostępnej INTERAKTYWNEJ elektronicznej (klikalne reklamy, również możliwość osadzania materiałów video itp.). Zachęcamy serdecznie do współpracy!

SPSD RAPORT okladka stosik

Tradycją naszego wydawnictwa jest, że zawiera najnowsze i najciekawsze prognozy, analizy, również dane statystyczne. Także wyniki finansowe oraz wypowiedzi najwybitniejszych praktyków i ekspertów. Prezentuje ofertę oraz sylwetki najlepszych firm dostarczających swoje produkty lub usługi przeznaczone dla sektora stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych.

Wydanie powstaje przy udziale najwybitniejszych ekspertów, analityków, instytucji badawczych, a także doskonale znanych i cenionych praktyków rynku. Stanowi rzetelne źródło wiedzy na temat tego sektora. Każdego roku, tylko tu, można odnaleźć unikatowe i ekskluzywne dane statystyczne, analizy. Także wyniki, prognozy finansowe, komentarze specjalistów, przedstawicieli największych sieci, a także niezależnych właścicieli stacji.

Wersja papierowa i interaktywna

RAPORT ukaże się zarówno w tradycyjnej wersji papierowej, jak i elektronicznej, która nabierze wymiaru interaktywnego. Oznacza to, że nie tylko publikacja dotrze do poszukiwanej grupy docelowej w najszerszym z możliwych zasięgów w Polsce. Również umożliwi bezpośredni kontakt z Państwa ofertą za pośrednictwem odnośników, linków czy dodatkowych filmików osadzonych w wersji online, które wzmocnią komunikację.

Nowe funkcjonalności to pakiet, który łączy doskonale znaną w branży naszą wieloletnią tradycję wydawniczą z formami komunikacji, które umożliwia najnowsza technologia. To nie tylko najlepszy, precyzyjny i bezpośredni kanał komunikacji z ekspertami, możliwość dołączania materiałów video, czy opracowań źródłowych i uzupełniających. Również skuteczny nośnik dla ofert i przekazów reklamowych, które od teraz zyskują, np. możliwość bezpośrednich przekierowań do stron prezentujących od razu ich wszelkie szczegóły. To wspaniałe uzupełnienie naszej oferty ze strefy wydawniczej. Znacznie poszerza zakres możliwości współpracy oraz stopień jej efektywności w komunikacji „business to business”. – powiedział Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

SPSD Raport okladka prev

Do kogo trafi Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – RAPORT 2022?

Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – RAPORT 2022 to najbardziej oczekiwane na polskim rynku, specjalistyczne wydawnictwo, którego egzemplarze docierają wprost do rąk decyzyjnych profesjonalistów w osobach:

– właścicieli obiektów niezależnych;
– inwestorów i twórców formatów stacyjnych, sklepowych oraz stref food & coffee;
– prezesów, zarządów i dyrektorów obiektów z sieci stacji;
– „kupców” – menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje i inwestycje w sieciach stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych;
– architektów i pracowni projektowych;
– analityków i ekspertów rynku;
– wszystkich profesjonalistów branży.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Z uwagi na całoroczną „żywotność”, to także nasze najbardziej efektywne, medium marketingowo-reklamowe o szerokim zasięgu. Odbiorcy korzystają z niego wielokrotnie, czerpiąc wiedzę aż przez 12 miesięcy. Tym samym uzyskują wielokrotny w roku kontakt z Państwa reklamą lub komunikacją. RAPORT, jak co roku, będzie obecny i szeroko promowany na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branży w Polsce, a także ukaże się w interaktywnej formule.

Oczywiście, tradycyjnie przypominamy, iż pełen dostęp do naszych czasopism jest dla wszystkich całkowicie bezpłatny! Zachęcamy do lektury i współpracy!

Zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na skutecznym dotarciu do decyzyjnych profesjonalistów branży.

TERMIN PUBLIKACJI: SIERPIEŃ 2022
TERMIN SKŁADANIA ZLECEŃ NA REKLAMĘ: 2 WRZEŚNIA 2022

Publikacja powstaje w BROG B2B – mediach efektywnej komunikacji – wydawcy czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffeea także Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Biurem Reklamy
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży BROG B2B
tel. 664 463 083, z.pak@brogb2b.pl

Kontakt z redakcją
Edwin Kaniuk
redaktor magazynu
Stacja Benzynowa & Convenience Store
tel. 664 463 085, e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.07.2022
Aktualizacja: 01.09.2022