Już wkrótce Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – RAPORT 2024

Udostępnij artykuł

[TYLKO U NAS] Najważniejsza w roku publikacja przeznaczona dla sektora stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych. Najbardziej efektywna powierzchnia reklamowa z dożywotnim dostępem do pełnej treści. Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – RAPORT 2024 ukaże się w tradycyjnej WERSJI PAPIEROWEJ oraz ogólnodostępnej INTERAKTYWNEJ elektronicznej (klikalne reklamy, również możliwość osadzania materiałów video itp.). Zachęcamy do współpracy!

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT okladki

RAPORT zawiera najnowsze i najciekawsze prognozy, analizy oraz dane statystyczne. Nie zabraknie w nim wyników finansowych oraz wypowiedzi najwybitniejszych praktyków i ekspertów. Publikacja prezentuje ofertę oraz sylwetki najlepszych firm dostarczających swoje produkty lub usługi przeznaczone dla sektora stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych.

Wydanie powstaje przy udziale cenionych ekspertów, analityków, instytucji badawczych, a także doskonale znanych obserwatorów i praktyków rynku. Nasz Raport stanowi rzetelne źródło wiedzy. Każdego roku, tylko tu, można odnaleźć unikatowe i ekskluzywne dane statystyczne, analizy a także wyniki, prognozy finansowe, komentarze specjalistów, przedstawicieli największych sieci, a także niezależnych właścicieli stacji.

Wersja papierowa i interaktywna

RAPORT ukaże się zarówno w tradycyjnej wersji papierowej, jak i elektronicznej – interaktywnej. Oznacza to, że publikacja dotrze nie tylko do poszukiwanej grupy docelowej w najszerszym z możliwych zasięgów w Polsce, ale również umożliwi bezpośredni kontakt z Państwa ofertą za pośrednictwem odnośników, linków czy dodatkowych materiałów promocyjnych osadzonych w wersji online, które wzmocnią komunikację.

Nowe funkcjonalności to pakiet, który łączy doskonale znaną w branży naszą wieloletnią tradycję wydawniczą z formami komunikacji, które umożliwia najnowsza technologia. To nie tylko najlepszy, precyzyjny i bezpośredni kanał komunikacji z ekspertami, możliwość dołączania materiałów video, czy opracowań źródłowych i uzupełniających. Również skuteczny nośnik dla ofert i przekazów reklamowych, które od teraz zyskują, np. możliwość bezpośrednich przekierowań do stron prezentujących od razu ich wszelkie szczegóły. To wspaniałe uzupełnienie naszej oferty ze strefy wydawniczej. Znacznie poszerza zakres możliwości współpracy oraz stopień jej efektywności w komunikacji „business to business”. – powiedział Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT

Do kogo trafi Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – RAPORT 2024?

Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – RAPORT 2024 to najbardziej oczekiwane na polskim rynku, specjalistyczne wydawnictwo, którego fizyczne egzemplarze docierają wprost do rąk decyzyjnych profesjonalistów w osobach:

– właścicieli obiektów niezależnych;
– inwestorów i twórców formatów stacyjnych, sklepowych oraz stref food & coffee;
– prezesów, zarządów i dyrektorów obiektów z sieci stacji;
– „kupców” – menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje i inwestycje w sieciach stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych;
– architektów i pracowni projektowych;
– analityków i ekspertów rynku;
– wszystkich profesjonalistów branży.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Z uwagi na całoroczną „żywotność”, to także nasze najbardziej efektywne, medium marketingowo-reklamowe o szerokim zasięgu. Odbiorcy korzystają z niego wielokrotnie, czerpiąc wiedzę aż przez 12 miesięcy. Tym samym uzyskują wielokrotny w roku kontakt z Państwa reklamą lub komunikacją. RAPORT, jak co roku, będzie obecny i szeroko promowany na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branży w Polsce, a także ukaże się w interaktywnej formule online.

Tradycyjnie przypominamy, iż pełen dostęp do naszych czasopism jest dla wszystkich całkowicie bezpłatny! Zachęcamy do lektury i współpracy!

Zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na skutecznym dotarciu do decyzyjnych profesjonalistów branży.

TERMIN PUBLIKACJI: SIERPIEŃ 2024
TERMIN SKŁADANIA ZLECEŃ NA REKLAMĘ: 19 LIPCA 2024

Publikacja powstaje w BROG B2B – mediach efektywnej komunikacji – wydawcy czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffeea także Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Biurem Reklamy
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży BROG B2B
tel. 664 463 083, z.pak@brogb2b.pl

Kontakt z Redakcją
Przemysław Jaworski
redaktor naczelny magazynu
Stacja Benzynowa & Convenience Store
tel. 664 463 085, p.jaworski@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 21.06.2024
Aktualizacja: 25.06.2024