Już za tydzień XXII Forum PetroTrend® 2023

Udostępnij artykuł

[TYLKO U NAS] Najważniejsze w Polsce spotkanie przedstawicieli branży w osobach właścicieli, inwestorów, a także kupców i dostawców z sieci stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów gastronomicznych i kawowych, odbędzie się po raz dwudziesty drugi. Tradycyjnie, w naszej autorskiej formule, spotkamy się 20 marca 2023 r. w Crowne Plaza Warsaw – The HUB.

Forum PetroTrend foto

Forum PetroTrend® 2023

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in. czasopisma STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE oraz newsowego portalu PETROLNET.PL. Serdecznie zapraszamy do udziału w XXII Forum PetroTrend® 2023.

Forum PetroTrend® to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. To także miejsce wymiany doświadczeń między niezależnymi właścicielami, zarządami sieci, ekspertami oraz dostawcami. Forum to także szansa na nawiązanie nowych relacji biznesowych i zawarcia intratnych kontraktów. Dzięki ponad dwudziestoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Program XXII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend® 2023:

  • KONFERENCJA – całodzienne dyskusje panelowe oraz prezentacje prowadzone przez ekspertów
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kupców z sieci stacji paliw, convenience store, konceptów gastronomicznych i kawowych oraz niezależnych obiektów w naszym kraju z dostawcami produktów i usług
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnych obiektów
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą STACJA BENZYNOWA ROKU 2023 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2023
Forum PetroTrend banner

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store. Również wydawca portali: www.horecanet.pl oraz www.petrolnet.pl. Organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Przemysław Jaworski
redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085
p.jaworski@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.03.2023
Aktualizacja: 13.03.2023