Karta paliwowa Circle K Pro Card – korzyści dla biznesu

Udostępnij artykuł

Karta paliwowa Circle K Pro Card to wygodne rozwiązanie, które pozwala obniżyć całkowite koszty prowadzenia firmy. Karta służy do regulowania należności za paliwa, oleje, myjnie, akcesoria samochodowe i inne artykuły dostępne na stacjach Circle K. Skierowana jest do przedsiębiorców oraz firm transportowych lub innych podmiotów posiadających duże floty samochodowe. Dzięki niej można dokonywać transakcji na blisko 400 stacjach Circle K na terenie całego kraju.

Karta paliwowa Circle K PRO Card to moc korzysci dla biznesu i wygoda korzystania Material prasowy

Circle K Pro Card

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Circle K oferuje trzy rodzaje kart. Circle K Pro Card, Circle K Routex i Circle K Easy Card są dopasowane do rodzaju i wielkości prowadzonego biznesu. Karta Circle K Pro Card to przede wszystkim oszczędność i odpowiednia kontrola wydatków. Pomaga w zmniejszeniu kosztów utrzymania floty dzięki elastycznym rozwiązaniom płatniczym, w tym odroczony termin płatności. Dodatkowe oszczędności można także wygenerować poprzez bieżącą kontrolę wydatków i redukcję liczby faktur. Dzięki posiadaniu karty, właściciel floty może lepiej kontrolować wydatki w firmie, mając wgląd w każdą transakcję on-line 24h na dobę. Posiada także informacje o ilości zakupionego paliwa, liczbie aktywnych kart czy stanie bieżących zobowiązań i wystawionych faktur. Na specjalnej platformie można także ustawić kwotowe limity transakcyjne (dobowe, tygodniowe i miesięczne). Dzięki niej można również pobierać faktury elektroniczne, co pozwala na dodatkową oszczędność czasu.

Karty paliwowe Circle K gwarantują atrakcyjne warunki współpracy, odpowiednią kontrolę, efektywność, bezpieczeństwo i wygodę korzystania. Biznesowa karta Circle K Pro Card pozwala na zmniejszenie kosztów prowadzenia firmy, co jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach. Równocześnie to bezpieczne rozwiązanie, które z powodzeniem można stosować na blisko 400 naszych stacjach w kraju.
– mówi Grzegorz Klonowski, dyrektor ds. sprzedaży B2B i kart paliwowych.

Bezpieczeństwo i inne korzyści

Karty paliwowe Circle K to bezpieczne rozwiązanie dla firm. Posiadają nowoczesne zabezpieczenia oraz pasek magnetyczny ze zwiększoną odpornością na uszkodzenia. Wprowadzenie dodatkowych opcji, uruchamianych na życzenie klienta, m.in. podawanie numeru rejestracyjnego pojazdu czy stanu licznika podczas akceptacji transakcji, umożliwia pełną kontrolę wszystkich operacji. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi weryfikacja numeru rejestracyjnego pojazdu, przeprowadzana przez pracowników stacji podczas tankowania w sieci Circle K.

Dodatkową korzyścią dla posiadaczy kart paliwowych Circle K jest możliwość uzyskania rabatów na paliwo oraz myjnię, zakupy w sklepie i usługi dodatkowe. Wystarczy zarejestrować kartę paliwową jako lojalnościową w programie Circle K Extra i korzystać z atrakcyjnej oferty sieci.

Karta Circle K Pro Card jest kartą własną Circle K. To jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci stacji paliwowych w Polsce i Europie.

Źródło: Circle K Polska

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opublikowano: 10.10.2022
Aktualizacja: 10.10.2022