Karta paliwowa Moya firma z prestiżową nagrodą

Udostępnij artykuł

Sieć stacji paliw Moya ponownie zyskała uznanie klientów w prestiżowym plebiscycie konsumenckim. Tym razem wyróżnienie otrzymała karta paliwowa Moya firma. Jak tłumaczą przedstawiciele firmy Anwim, nagroda jest dowodem na innowacyjność sieci i jej zorientowanie na potrzeby klientów.

Moya mikrofirma

Moya to najdynamiczniej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. Klienci docenili kartę flotową Moya firma, jako elastyczne i komfortowe rozwiązanie dla klientów biznesowych. Oferta Moya firma otrzymała ponad 1/3 oddanych głosów w kategorii karta flotowa.

Oferta Moya firma jest dostosowana do zróżnicowanego grona odbiorców – od jednoosobowych działalności gospodarczych po duże przedsiębiorstwa transportowe. Unikatowym na rynku rozwiązaniem jest karta Moya mikrofirma, dzięki której mikroprzedsiębiorcy mogą korzystać atrakcyjnych rabatów, niezależnie od rozmiaru swojej floty czy ilości zatankowanego paliwa. Oferta Moya firma zapewnia bezgotówkowe i transparentne rozliczenia, a także optymalizację kosztów operacyjnych.

Wszyscy klienci programu Moya firma mają do dyspozycji ponad 450 stacji Moya, a umowy o wzajemnej akceptacji z Shell Polska oraz Amic umożliwiają tankowanie na ponad 1000 stacji paliw w całej Polsce. Karta Moya firma jest multienergetyczna i umożliwia także korzystanie z szerokiej sieci ładowarek do pojazdów elektrycznych – obecnie jest to już ponad 1400 punktów ładowania w całym kraju.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2024
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Liderzy-Rynku-Dostawcy-dla-Stacji-_aliw-2024-okladka-Petrolnet

Karta Moya firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez klientów. Została uhonorowana tytułem Złoty Laur Konsumenta.

O nagrodzie

Laur Konsumenta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju. Przyznawany jest w wyniku przeprowadzanego od 20. lat plebiscytu powszechnej popularności produktów oraz usług. Co roku, zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż przynosi producentom odpowiedź na pytanie, które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie. Wyniki głosowania niezależnie definiują pozycję marki i dają podstawę do budowania przewagi nad konkurencją. O kolejności miejsc w każdej kategorii produktowej decyduje liczba głosów oddanych przez konsumentów na poszczególne produkty i usługi.

Kolejna nagroda

To już kolejne wyróżnienie karty Moya firma w prestiżowym plebiscycie konsumenckim. W 2023 roku karta Moya mikrofirma, czyli rozwiązanie dla mikroprzedsiębiorstw, zdobyła tytuł Laur Konsumenta Odkrycie Roku.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 27.03.2024
Aktualizacja: 28.03.2024