Kolejna Moya na Podkarpaciu

Udostępnij artykuł

W Biłgoraju, przy ul. Zamojskiej 104 (woj. podkarpackie) spółka Anwim, właściciel i operator sieci, otworzyła kolejną stację paliw Moya. Obiekt ma korzystną lokalizację – działa przy drodze wyjazdowej z miasta, w kierunku Zamościa. Skupia się na obsłudze zarówno klientów lokalnych, jak i tranzytowych.

Moya Bilgoraj

Moya w Biłgoraju

Stacja paliw w Biłgoraju oferuje benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz LPG. Z myślą o kierowcach pojazdów ciężarowych udostępniono szybki wlew diesla. Natomiast z dystrybutora płynu AdBlue w wygodny sposób skorzystać mogą wszyscy użytkownicy pojazdów wysokoprężnych.

Strefa Caffe Moya oferuje wygodne miejsca do odpoczynku i relaksu. Można tu nabyć nie tylko kawę i hot dogi, lecz także zapiekanki i pizze w wielu wariantach smakowych, a także stripsy z kurczaka z frytkami.

Oprócz tego, klienci mogą skosztować słodkich przekąsek, jak pączki, croissanty czy muffinki. Sklep, który czynny jest także w niedziele niehandlowe, to miejsce zaopatrzenia zarówno na podróż, jak również możliwość uzupełnienia domowych zapasów.

Źródło: Anwim / Moya

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2022
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

LRDSP Raport okladka x

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 04.04.2022
Aktualizacja: 04.04.2022