Kolejna promocja akcesoriów na Lukoil

Od 10 września do 2 grudnia 2018 r. na stacjach sieci Lukoil trwa nowa promocja z atrakcyjnymi rabatami na pojemniki i akcesoria do przechowywania żywności marki Bergner.

Za każde 25 zł wydane na stacji Lukoil, klienci otrzymają specjalne naklejki. Zebranie 3, 5,7 lub 10 naklejek, uprawnia do zakupu wybranego produktu z rabatem do -50 proc.

Naklejkę otrzymuje się za zrobienie zakupów za minimum 25 zł lub wielokrotność (2 naklejki za wydane 50 zł, 3 naklejki za wydane 75 zł itd.)  Otrzymaną przy kasie nalepkę klienci powinni umieścić na karcie kolekcjonerskiej, która dostępna jest na każdej stacji. Po zebraniu 3,5,7 lub 10 naklejek można kupić wybrany produkt nawet z rabatem 50 proc. Produkty po obniżonej cenie można nabyć do 2 grudnia 2018 roku na wszystkich stacjach Lukoil w całym kraju.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY STACJI PALIW
> link do aktualnego numeru <

W ofercie promocyjnej dostępne są takie produkty jak: termosy, pojemniki do przechowywania żywności, termotorby.

Bergner to wyjątkowa linia produktów niezbędnych do organizacji kuchni oraz przechowywania produktów spożywczych.  Szczelność, łatwość otwierania oraz zamykania, nieprzepuszczalność zapachów sprawia, że pojemniki są bardzo funkcjonalne.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.