Kolejna restauracja Sbarro na stacji Amic Energy

Udostępnij artykuł

Sieć stacji paliw Amic Energy kontynuuje rozwój swojej oferty. Na stacji w Warszawie przy ulicy Modlińskiej otwarto kolejną restaurację amerykańskiej sieci pizzerii Sbarro. To już piąta restauracja Sbarro w Polsce i druga w stolicy.

Sbarro pizza

Sbarro jest liderem w kategorii pizzy impulsowej. Oryginalna New York Pizza XL jest przygotowywana na miejscu ze świeżo wyrabianego ciasta z dodatkiem starannie dobranych składników, w tym 100% sera mozzarella z pełnego mleka i aromatycznych pomidorów w stylu San Marzano.
Pizza serwowana jest w całości i na kawałki, zarówno na miejscu na stacji, na wynos i z dostawą. Pizza jest dostępna w trzech rozmiarach: 30, 35 i 43 cm, a proponowane smaki to Pepperoni, klasyczna Margherita, 4 sery oraz inne wyjątkowe smaki! W ofercie Sbarro jest również pizza Szefa – dwie warstwy ręcznie wyrabianego świeżego ciasta wypełnione bogatymi składnikami takimi jak: kawałki mięsa wieprzowego, pepeeroni, 100% pełnomleczna mozzarella oraz chrupiący boczek.

Nie tylko pizza w menu Sbarro

Dostępne są także Stromboli – włoski przysmak w postaci zawijanej pizzy, wypełniony dodatkami zapieczonymi w serach mozzarella, cheddar i ricotta oraz paluchy czosnkowe.

Lokalizacje Sbarro w Polsce

Koncept Sbarro dostępny jest na następujących stacjach Amic Energy:

  • Kielce ul Warszawska 90
  • Gdynia ul. Wielkopolska 260
  • Łódź ul Łąkowa 23/25
  • w Warszawie:

ul. Modlińska 339 i ul. Puławska 623

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

STACJA BENZYNOWA maj czerwiec petrolnet

Promocja na stacji

Aktualnie we wszystkich restauracjach Sbarro na stacjach Amic Energy trwa promocja „Pizza dnia – kawałek za 10,99”. Klienci z zarejestrowaną kartą Amic Club mogą kupić codziennie inny kawałek pizzy w promocyjnej cenie 10,99 zł.

Klienci posiadający kartę Amic Club i korzystający z aplikacji AMIC Energy PL mogą wykorzystać zebrane punkty na produkty z oferty Sbarro.

Z dostawą do domu

Dodatkowym udogodnieniem dla klientów jest możliwość złożenia zamówienia na pizzę z dostawą do domu przez popularne aplikacje, takie jak Glovo, Uber Eats, Bolt Food czy Pyszne.pl.

Grand Opening

13 września na stacji Amic Energy w Warszawie przy ul. Modlińskiej 339 zaplanowany jest Grand Opening Sbarro. W tym dniu na klientów odwiedzających stację będą czekały wyjątkowe atrakcje, m.in. koło fortuny z nagrodami oraz specjalne oferty przygotowane na ten dzień.

źródło: Amic Energy

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 06.09.2023
Aktualizacja: 06.09.2023