Kolejna stacja AS 24 otwarta

W Stargardzie, przy ul. Usługowej 6, działa już nowa stacja automatyczna przeznaczona dla klientów AS 24 Polska. To już drugi punkt sieci w województwie zachodniopomorskim.
Obiekt położony jest na terenie firmy Marcotrans i dysponuje dwoma dystrybutorami przystosowanymi zarówno do tankowania pojazdów ciężarowych (z prędkością do 150 l/min), jak i samochodów osobowych oraz dostawczych. Osoba zaopatrzona w kartę AS 24 może tu zatankować olej napędowy oraz AdBlue.  – Stargard to ważny punkt na drogowej mapie Polski, ponieważ leży przy drodze krajowej nr 10 w pobliżu granicy z Niemcami – tłumaczy Maciej Parzych, dyrektor sprzedaży AS 24 Polska. Stacja czynna jest 24h na dobę.
Wyposażone w chip karty paliwowe AS 24 i AS 24 Eurotrafic dorównują poziomem bezpieczeństwa kartom płatniczym wydawanym przez banki. – Dzięki chipowi nie jest możliwe sklonowanie karty, co jest częstym sposobem oszustw związanych z wykorzystywaniem kart paliwowych – zapewnia Maciej Parzych.
Z kolei przejrzyste zasady za co można zapłacić kartą znajdują uznanie w oczach przedsiębiorców. – Dając swojemu kierowcy kartę AS 24 wiem, że może wykorzystać ją wyłącznie do zakupu oleju napędowego i AdBlue, czyli dwóch materiałów niezbędnych mu do prowadzenia ciężarówki. Z kolei ja mam poczucie bezpieczeństwa, które daje mi pewność, że nie będzie żadnych nieprzewidzianych kosztów – mówi Mariusz Książek, właściciel firmy Marcotrans. Blisko 100 kierowców tej firmy jeździ po całej Europie, korzystając właśnie z doskonale rozwiniętej sieci stacji AS 24.
Nowe obiekty AS 24 powstają także w Polsce. Jeszcze w tym roku w województwie zachodniopomorskim otwarta zostanie kolejna stacja – w Radziszewie, tuż koło węzła autostrady A6 z drogą krajową nr 31 łączącą Szczecin z Gryfinem. To zaledwie 10 km od granicy polsko-niemieckiej, zatem idealny punkt by napełnić zbiorniki przed dalszą trasą na Zachód.
© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.