Kolejna stacja paliw Moya w Wielkopolsce

Udostępnij artykuł

Sieć Moya otworzyła kolejną stację w Wielkopolsce. To nowo wybudowany obiekt położony przy drodze wojewódzkiej nr 438 w miejscowości Koźmin Wielkopolski. Punkt w niebiesko-czerwonych barwach, podobnie jak inne stacje obsługowe Moya, oferuje sklep wielobranżowy oraz koncept gastronomiczny Caffe Moya.

moya kozmin

Nowa stacja paliw Moya położona jest na trasie Borek Wielkopolski – Krotoszyn i można do niej dojechać z obu kierunków ruchu. Lokalizacja punktu umożliwia obsługę ruchu tranzytowego, lokalnego oraz miejskiego. Stacja jest nowo wybudowanym obiektem franczyzowym.

RAPORT 2023 – STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacje Paliw Sprzedaz Detaliczna RAPORT okladka RM


Punkt oferuje benzynę 95, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON Moya Power, LPG, a także płyn AdBlue. Poza paliwem, stacja posiada sklep wielobranżowy, w którym zaopatrzymy się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment. Z kolei koncept gastronomiczny Caffe Moya to bogaty wybór ciepłych i zimnych napojów oraz przekąsek, w tym chrupiących hot-dogów. Na terenie stacji znajduje się także myjnia, a „truckersi” mają do dyspozycji szybki wlew diesla. Obsługowa stacja paliw Moya w Koźminie Wielkopolskim jest otwarta w godzinach 5:00-23:00.
Z okazji otwarcia, klienci nowej stacji mogą przez cały tydzień skorzystać z atrakcyjnych rabatów na paliwo oraz asortyment sklepu i Caffe Moya.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 06.10.2023
Aktualizacja: 09.10.2023