Kolejne sklepy Spar Express na stacjach Avia

Udostępnij artykuł

Kolejne sklepy Spar Express uruchomiono na stacjach paliw Avia: w Zielonej Górze przy Al. Zjednoczenia 128A, Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Walczaka 21 oraz w Myszęcinie i Międzyrzeczu w woj. lubuskim. Łącznie na stacjach Avia, rozwijanych przez Grupę Unimot, działa już 13 placówek Spar. W związku z dobrymi wynikami współpracy pilotażowej na stacjach Avia pojawiać się będą kolejne sklepy tej sieci.

Avia Spar Express

Współpraca Spar i Avia

Spar Express to format convenience, który spełnia podstawowe potrzeby klientów. Strefy relaksu w sklepach są wygodnym miejscem do jedzenia, picia i odpoczynku. Placówki są czynne 365 dni w roku.

– Sklepy na stacjach paliw będą mocnym filarem naszej sieci – podobną strategię realizujemy także w innych krajach. W całej Europie marka Spar to sklepy wygodne i dobrze zlokalizowane, z szerokim asortymentem wysokiej jakości w dobrych cenach. Podobnie pozycjonujemy się w Polsce i widzimy, że klienci bardzo doceniają tę jakość. Dlatego wprowadzamy kolejne udogodnienia, nowe formaty i poszerzamy ofertę. Wszystkie nowe placówki na stacjach Avia – jak większość sklepów Spar – są prowadzone przez niezależnych partnerów detalicznych, polskich przedsiębiorców. To ich sukcesy i ich zyski wspieramy każdego dnia.
podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci Spar w Polsce.

– Otwieramy sklepy Spar w kolejnych lokalizacjach, tak jak zapowiadaliśmy, z uwagi na fakt, że format ten doskonale sprawdza się na stacjach paliw. Partnerstwo marek Avia i Spar zostało przetestowane już w kilku europejskich krajach, w tym w Szwajcarii, i okazuje się, że również polscy klienci doceniają naszą współpracę i chętnie korzystają z rozbudowanej oferty sklepowej naszego partnera. Sklepy Spar będą się sukcesywnie pojawiać na kolejnych stacjach Avia w całej Polsce.
– mówi Robert Nowek, dyrektor zarządzający siecią Avia w Polsce i na Ukrainie, Grupa Unimot.

Źródło: Unimot

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store maj-czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 11.08.2022
Aktualizacja: 11.08.2022