Kolejny etap współpracy Roberta Kubicy i marki Dynamic

Udostępnij artykuł
W ostatnim tygodniu sierpnia w telewizji ruszyła druga odsłona kampanii produktów marki Dynamic. Tym razem głównym bohaterem jest nowa linia olejów silników Lotos Quazar Dynamic. Ambasadorem marki jest Robert Kubica, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców.

Olej silnikowy z nowej linii Lotos Quazar Dynamic, o specyfikacji 508/509 SAE 0W-20 trafił na rynek w lipcu tego roku. Można go znaleźć przede wszystkim na stacjach sieci Lotos oraz w autoryzowanych serwisach obsługi. Produkt przeznaczony jest specjalnie do ochrony najbardziej nowoczesnych silników samochodów produkowanych obecnie (od 2016 roku) i w niedalekiej przyszłości przez koncern VW (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat).

– Moc nie bierze się znikąd. Dlatego, żeby w pełni wykorzystać możliwości swojego silnika, razem z Robertem Kubicą wszystkim kierowcom polecamy nowe oleje Lotos Quazar Dynamic – mówi Paweł Senator, dyrektor ds. marketingu Grupy Lotos. – Produkt, który promujemy w nowej odsłonie naszej kampanii obniża zużycie paliwa, pozwala osiągnąć maksymalną moc silnika i chronić wszystkie jego ruchome części niezależnie od warunków eksploatacyjnych, czy stylu jazdy.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY STACJI PALIW
> link do aktualnego numeru <

Lotos Quazar Dynamic 508/509 SAE 0W-20 to awangarda wśród olejów, produkt o najwyższym stopniu specjalizacji. Technologia produkcji oparta jest w 100 proc. na syntetycznych bazach olejowych typu PAO. Dzięki formule Hi-Tec Protection Plus zapewnia pełną i ciągłą ochronę przeciwzużyciową, redukuje osady, chroni i zwiększa wydajność silnika w każdych warunkach eksploatacji i nawet bardzo niskich temperaturach, zapewnia oszczędność energii i paliwa, gwarantuje łatwość uruchamiania silnika i szybkie osiąganie pełnego smarowania w każdych warunkach klimatycznych. Ponadto charakteryzuje się obniżoną zawartością fosforu, siarki i popiołów siarczanowych.

– Lotos Quazar Dynamic 508/509 SAE 0W-20 to pierwszy produkt z linii naszych syntetycznych olejów premium najnowszej generacji. Kolejne pozycje będą dostępne w sprzedaży jeszcze w tym roku – tłumaczy Jakub Jarosz, wiceprezes zarządu ds. handlu i komunikacji spółki Lotos Oil. – Jesteśmy przekonani, że zaawansowane technologiczne oleje Lotos Quazar Dynamic spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców.

Ambasadorem marki Dynamic jest Robert Kubica, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców, który w połowie sierpnia wystąpił już w pierwszej odsłonie kampanii. Wtedy promował nową linię napojów energetycznych, które obecnie dostępne są na stacjach paliw w trzech rodzajach: odnowiony i ulepszony smak Classic (w czarnej puszce z czerwonym otwarciem), nowy smak Mojito (w srebrnej puszce z zielonym otwarciem) oraz kolejny nowy smak SugarFree (w złotej puszce z czarnym otwarciem).

Najnowsza kampania obejmuje działania w telewizji oraz będzie miała swoją kontynuację w radio i na stacjach paliw sieci Lotos.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 27.08.2018
Aktualizacja: 27.08.2018