Kolejny partner dołączył do Circle K

Udostępnij artykuł

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się przy ulicy Torowej w Redzie, w województwie pomorskim. Stacja została wyposażona zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon.

CircleK Horizon

Circle K w Redzie

W ofercie stacji są dostępne wszystkie rodzaje paliw. Wśród nich: miles®95, milesPlus® 98, miles® Diesel, milesPlus® Diesel, a także LPG oraz AdBlue prosto z dystrybutora. Dla samochodów ciężarowych przygotowano stanowisko z szybką pompą paliwa. Klienci stacji mogą również skorzystać z myjni oraz odkurzacza i kompresora. Do dyspozycji osób podróżujących z małymi dziećmi jest przewijak dla niemowląt. Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce.

Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowy, ciepły, a zarazem nowoczesny wystrój stacji, dzięki któremu klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się kawy lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni.

Oferta Horizon

Na stacji dostępny jest nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer, który przygotowuje wybraną kawę szybciej. W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest oferta przekąsek, w tym także hot dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. Dla miłośników słodyczy czekają również desery i wybór słodkich przekąsek, w tym nowości: wypiekane na miejscu ciastko owsiane i migdałowe, a na wybranych stacjach – mocno czekoladowy muffinek Milka. Kupując je w zestawie z dowolną kawą klienci mogą skorzystać z dodatkowego rabatu.

Na klientów sklepu czekają również zestawy na każdą porę dnia. Na śniadanie w godzinach od 7:00 do 11:00 mogą spróbować tosta z szynką i beszamelem wraz z kawą. Z kolei na lunch (11:00-15:00) w ofercie jest hot dog z napojem gazowanym Pepsi.

Posiadacze karty Extra mogą skorzystać z dodatkowej promocji na wybrane zestawy z dodatkowym upustem.

Źródło: Circle K

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2022
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

LRDSP Raport okladka x

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 30.03.2022
Aktualizacja: 30.03.2022