Kolejny przetarg Amic

Udostępnij artykuł
Spółka zarządzająca siecią 115 stacji Lukoil na terenie Polski ogłosiła otwarcie przetargu na usługę kompleksowego procesowania kart płatniczych.

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu powinny zarejestrować się za pomocą specjalnego formularza udostępnionego na stronie spółki do dnia 23 listopada br., do godziny 18.00.

Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu do dnia 26 listopada br. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa dnia 7 grudnia br. do godziny 12.00.

W celu otrzymania dalszych informacji na temat przetargu zainteresowane firmy powinny kierować zapytania drogą e-mail bezpośrednio do spółki.

Równocześnie firma przypomina, że potencjalni kontrahenci, którzy są zainteresowani organizacją wspólnie z Amic Polska akcji promocyjnych na asortyment z grup: akcesoria do telefonów komórkowych, akcesoria sportowe na sezon zimowy oraz wiosenno-letni, akcesoria dziecięce lub w przypadku własnych / innych propozycji towarów – mogą również bezpośrednio skontaktować się z firmą w celu omówienia potencjału współpracy.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <