Komunikat Rady Nadzorczej ws. wyboru członków zarządu Orlen

Udostępnij artykuł

Rada Nadzorcza Orlen informuje, że z uwagi na liczne zgłoszenia, nadal trwają rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami. W związku z przesłuchaniami oraz możliwością przeprowadzenia dodatkowych rozmów, proces wyboru członków zarządu może się nieznacznie wydłużyć. O kolejnych krokach, Rada Nadzorcza będzie informować na bieżąco.

orlen stacja logo petrolnet

W postępowaniu kwalifikacyjnym zmierzającym do powołania 9 członków zarządu Orlen, w wyznaczonym terminie (do 1.03.2024 r. do godz. 15.00) wpłynęło 260 zgłoszeń kandydatów. Wszystkie zostały przeanalizowane przez Komitet Nominacji i Wynagrodzeń Rady Nadzorczej pod względem formalnym i merytorycznym. Na tej podstawie Komitet przygotował dla Rady Nadzorczej listę kandydatów na poszczególne stanowiska w Zarządzie.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Liderzy-Rynku-Dostawcy-dla-Stacji-_aliw-2024-okladka-Petrolnet

Ogłoszenia opublikowane przez spółkę 14 lutego br. dotyczą wyboru na stanowiska prezesa, wiceprezesa ds. finansowych, wiceprezesa ds. strategii i zrównoważonego rozwoju, członka zarządu ds. korporacyjnych, członka zarządu ds. handlu hurtowego i logistyki, członka zarządu ds. upstream, członka zarządu ds. sprzedaży detalicznej, członka zarządu ds. produkcji oraz członka zarządu ds. energetyki i transformacji energetycznej.

źródło: Orlen

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 19.03.2024
Aktualizacja: 19.03.2024