Konkurs ofert Amic Polska

Udostępnij artykuł
Firma zarządzająca siecią 115 stacji pod marką Lukoil na terenie Polski ogłosiła otwarcie konkursu ofert na dostawy butli z gazem propan-butan i propan.

Firmy zainteresowane udziałem w konkursie ofert powinny zarejestrować się za pomocą formularza dostępnego na stronie koncernu w zakładce przetargów do dnia 29 listopada br. do godziny 10.00.

Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu w dniu 29 listopada br. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa dnia 14 grudnia br. do godziny 12.00. W celu otrzymania dalszych informacji na temat przetargu należy kierować zapytania drogą mailową bezpośrednio do firmy.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Amic Polska planuje do końca II kwartału 2019 roku dokonać rebrandingu stacji Lukoil na brand Amic. We wrześniu sieć zrezygnowała ze współpracy z Carrefour Express – pod tą marką na terenie 30 stacji Lukoil działały sklepy convenience. W miejsce po szyldach francuskiej marki pojawiły się nowe pod brandem Amic Market – które docelowo w procesie rebrandingu pojawią się na wszystkich stacjach Amic.

Przypomnijmy, że w marcu 2016 roku firma Lukoil sprzedała 116 swoich stacji na terenie Polski firmie Amic Energy. Od lipca 2017 roku prezesem polskiego oddziału firmy jest Krzysztof Strzelecki, manager uprzednio związany z takimi koncernami paliwowymi jak Lotos czy Statoil.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.