Kraina Pluszu w sieci Moya

Udostępnij artykuł
W środę, 10 października br. sieć stacji paliw Moya ruszyła z akcją lojalnościową Kraina Pluszu. Klienci dokonujący zakupów na stacjach mogą zdobyć pluszaki Bear Brothers oraz produkty z asortymentu włoskiej marki Bellora.

Każda wizyta na stacji paliw Moya jest okazją nie tylko do zatankowania wysokiej jakości paliwa, ale również do zdobycia rabatu na wysokogatunkowe włoskie ręczniki lub puszyste niedźwiadki.

– Stale rozwijamy ofertę promocyjną na stacjach Moya i dostarczamy klientom dodatkowych powodów do częstszych wizyt. Wierzę, że dostępne w aktualnej promocji produkty z asortymentu znanej marki Bellora oraz pluszowe misie Bear Brothers przypadną do gustu zarówno odwiedzającym nas kierowcom, jak i ich dzieciom – mówi Monika Ostaszewska, marketing manager marki Moya.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Na potrzeby akcji Kraina Pluszu została skompletowana wyjątkowa kolekcja włoskiej marki Bellora, w której skład wchodzą: białe i granatowe ręczniki, prześcieradła kąpielowe oraz dywaniki łazienkowe. Dla najmłodszych klientów przygotowano niedźwiadki Bear Brothers w dwóch wersjach kolorystycznych: biały oraz szary. W czasie promocji stacje paliw Moya będą oferowały produkty promocyjne z rabatem aż do 77 proc.

By uzyskać rabat na zakup produktów z kolekcji Kraina Pluszu należy skompletować sześć naklejek na karcie kolekcjonerskiej. Jeden punkt w postaci naklejki można dostać za każde 50 zł wydane na dowolny rodzaj paliwa lub za 10 zł wydane na zakup produktów z Caffe Moya lub z logo Moya. Promocja trwa aż do 8 stycznia 2019 roku lub do wyczerpania produktów z kolekcji Kraina Pluszu na danej stacji.

Stacje Moya to najszybciej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce, której właścicielem jest Anwim. Pierwszą stację uruchomiono 2009 roku, a obecnie działa ich już ponad 180 w całym kraju. Do końca 2019 roku sieć planuje rozszerzyć liczbę stacji do 250 obiektów.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.10.2018
Aktualizacja: 12.10.2018