Kubek kawy na stacji AS 24

Wypicie kawy przy pierwszych promieniach wiosennego słońca to dla kierowcy aromatyczna dawka energii przed wyruszeniem w dalszą drogę. Na zestaw z pączkiem zapraszają przedstawiciele AS 24 na stację paliw w Wykrotach.

Od początku działalności AS 24 stawia na wszechstronne aktywności skierowane do branży transportowej – od  dostosowania stacji paliw do obsługi pojazdów ciężarowych, poprzez wdrożenie bezpiecznych instrumentów płatniczych, po rozwiązania IT ułatwiające zarządzanie flotą i rozliczenia za tankowanie czy czas pracy.
Efektem wieloletnich doświadczeń firmy jest systematyczny rozwój sieci stacji paliw, na którą składa się ponad 800 własnych i 12 tysięcy partnerskich placówek w całej Europie.  27 z nich już działa na terenie Polski.  Kolejne powstają w oparciu o potrzeby stawiane przez samych klientów i kierowców. Okazją do zdobycia takich informacji są spotkania na stacjach, które cyklicznie organizują przedstawiciele AS 24.
Jedno z nich miało miejsce na początku marca w Słubicach. Rozmowom towarzyszył miły akcent w postaci kawy i pączków. Taka słodka przerwa w trakcie pracy ma szczególne znaczenie w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego.Już w najbliższy poniedziałek, 25 marca, przedstawiciele AS 24 Polska zapraszają na stację paliw w Wykrotach (województwo dolnośląskie), tuż przy autostradzie A4.
– Naszym celem jest wsparcie branży transportowej oraz przygotowanie oferty, która w stu procentach będzie odpowiadała potrzebom naszych klientów. W oparciu o konsultacje dostosowujemy zakres naszych produktów i usług oraz pracujemy nad ciągłym podnoszeniem poziomu jakości obsługi klienta. Spotkania na stacjach dedykowane są wszystkim tym, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, propozycjami lub po prostu poznać osoby z którymi na co dzień kontaktują się telefonicznie lub mailowo – mówi Maciej Parzych, dyrektor sprzedaży AS 24 Polska.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.