Kultowe modele BMW M dostępne tylko na stacjach Shell

Udostępnij artykuł

Niektóre z nich, jak BMW 3.0 CSL na wyścigowych torach pojawiły się w latach 70. ubiegłego wieku. Inne, jak BMW M4 GT3, dopiero rozpoczynają rywalizację o laury i tytuły. Część z nich już dawno osiągnęło status legendy, inne dopiero na takie wyróżnienie pracują. Dzielą je dekady zmian zachodzących na liniach produkcyjnych. Łączy je jedno – od 3 października br. sześć modeli jest dostępnych na stacjach Shell w ramach nowej promocji konsumenckiej „Kolekcja BMW M Motorsport”.

shell v power bmw szybkie i kultowe

Szybkie i kultowe

Klienci mogą zdobyć m.in. zdalnie sterowany model motoryzacyjnej legendy, jaką bez wątpienia jest BMW 3.0 CSL. To samochód, którego kierowcy sześciokrotnie zdobywali tytuł mistrza Europy czy wygrywali zawody na torach Le Mans, Daytona, Spa-Francorchamps czy Nürburgring.

Ci, którzy z utęsknieniem patrzą na erę wyścigów samochodowych w latach 80. XX w., mogą postawić na swojej półce niemniej utytułowaną jednostkę – BMW M3. Dość powiedzieć, że kierowcy popularnej „em-trójki” zwyciężali w cyklach mistrzowskich serii DTM, WTCC, ETCC, ATCC oraz ISC. Wygrali także długodystansowy wyścig w Spa-Francorshamps oraz prestiżowe Grand Prix Macau (w którym kierowcy BMW zajęli całe podium).

W gronie dostępnych modeli znajdują się także modele BMW M1, M4 GT3, Z4 GT3 i M5 Safety Car, których historia i osiągnięcia zostały również opisane na stronie internetowej Shell.

Jak zdobyć wyjątkowe modele?

Wystarczy zebrać 5 naklejek, tankując lub kupując dowolną kawę w zestawie z kanapką, zapiekanką lub hot dogiem. Zebrane naklejki można wymienić na wymarzony model na jeden z dwóch sposobów:

  • dopłacając 49,99 zł
  • wymieniając 3900 pkt Shell ClubSmart i dopłacając 1 zł

Naklejki można zdobyć na kilka sposobów:

  • tankując minimum 50 litrów paliwa Shell V-Power (4 naklejki),
  • tankując minimum 25 litrów paliwa Shell V-Power (2 naklejki),
  • tankując minimum 25 litrów paliwa Shell Fuel Save (1 naklejka),
  • tankując minimum 25 litrów gazu Shell AutoGas (1 naklejka),
  • kupując dowolną kawę w zestawie z kanapką lub zapiekanką lub hot-dogiem (1 naklejka).

W DNA Shell jest zapisany motorsport, podobnie jak w przypadku BMW z serii M, które w tym roku obchodzi 50-lecie swojego istnienia. Szybkie i kultowe to kolejna odsłona naszych cyklicznych akcji promocyjnych dla klientów, dzięki której wspólnie możemy świętować tą okrągłą rocznicę. Tym razem w ich ręce oddajemy absolutnie wyjątkową kolekcję modeli, które przez lata dzieliły i rządziły na wyścigowych torach całego świata, a teraz będą dostępne wyłącznie na stacjach Shell. Chcemy, aby nasi klienci również mieli okazję zasmakować rywalizacji na najwyższym poziomie, dlatego w tej promocji dodajemy możliwość konkurowania z innymi kierowcami za pośrednictwem aplikacji Shell Racing.
mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Mobility w Shell Polska.

Promocja trwa do 31.12.2022 r. lub do wyczerpania produktów promocyjnych. Dostępność modeli z kolekcji będzie zależna od aktualnej oferty danej stacji. Liczba modeli jest ograniczona. Maksymalna liczba naklejek, które można otrzymać za zakup paliwa Shell V‑Power podczas jednej transakcji, to 4 sztuki. Regulamin oraz lista stacji objętych promocją są dostępne na www.shell.pl.

Źródło: Shell Polska

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opublikowano: 10.10.2022
Aktualizacja: 10.10.2022