Leśne Runo wprowadza program lojalnościowy

Udostępnij artykuł

Kartę Stałego Klienta sieci Leśne Runo otrzymać będzie można po dokonaniu tam co najmniej ośmiokrotnie zakupu o wartości ponad 10 zł, w okresie 60 dni. Wszystkie transakcje odnotowywane będą na kuponie, który klient otrzyma przy pierwszym zakupie. Po spełnieniu warunków i wyrażeniu zgody na udział w programie, klient otrzyma Kartę Stałego Klienta, uprawniającą go do 10 procentowego rabatu na wszystkie zamówienia. 

– Program lojalnościowy to propozycja przede wszystkim dla naszych całorocznych klientów – mówi Tomasz Sztylko, odpowiedzialny za rozwój sieci – Są to osoby podróżujące po Polsce w celach biznesowych, przywiązane do naszych restauracji, ceniące smaczną kuchnię i miłą obsługę. Karta Stałego Klienta pozwoli im zaoszczędzić na posiłku, a jednocześnie zachęci do częstszego odwiedzania naszych lokali – dodaje.

Karta Stałego Klienta obowiązuje we wszystkich restauracjach Leśne Runo – zarówno franczyzowych jak i będących własnością Towarzystwa Przyjaciół Polskiej Kuchni S.A. Nie jest to karta imienna, lecz indywidualnie numerowana. Szczegółowy regulamin programu lojalnościowego dostępny jest na stronie www.lesneruno.pl .

Leśne Runo powstała w roku 2001. Obecnie pod tym szyldem działa 14 restauracji, w tym 10 będących własnością TPPK S.A. oraz cztery funkcjonujące na zasadzie franczyzy.

Wszystkie restauracje zlokalizowane są przy głównych drogach krajowych, w sąsiedztwie stacji paliw różnych marek. „Leśne Runo” zatrudnia 91 osób, z czego 95 proc. stanowią kobiety.

W tym roku do sieci dołączyły dwie restauracje. Ostatnio otwarty został obiekt w miejscowości Nowa Dęba w województwie podkarpackim. Nowa restauracja zlokalizowana jest przy stacji Statoil, przy drodze krajowej nr 9 Radom-Rzeszów.

Cechą wyróżniającą Leśne Runo spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu "fast food".

Zgodnie z nazwą marki, restauracje oferują dania przygotowane na bazie produktów naturalnych z dodatkiem owoców runa leśnego. Zróżnicowanie i bogactwo kuchni polskiej, w połączeniu z właściwie dobraną technologią, pozwala restauracjom Leśne Runo z powodzeniem konkurować na naszym rynku z zagranicznymi sieciami gastronomicznymi.
 

Opublikowano: 20.04.2010
Aktualizacja: 20.04.2010