Letnia akcja promocyjna na stacjach Lotos

Udostępnij artykuł

Promocja prowadzona będzie na wszystkich stacjach sieci Lotos. Klienci, którzy od 1 lipca do 30 września odwiedzą stacje Lotos będą mieli okazję zdobyć oryginalną kolekcję szklanek z wizerunkami postaci filmu Shrek Forever. Tankując 20 litrów dowolnego paliwa każdy kierowca otrzyma jedną kartę promocyjną. Pięć kart promocyjnych upoważnia do odbioru jednej z czterech szklanek. Dodatkowo za punkty zgromadzone w programie Navigator można odebrać niepowtarzalny odtwarzacz MP3 w kształcie Shreka.

– Podstawowym celem promocji jest z jednej strony zwiększenie sprzedaży, z drugiej urozmaicenie oferty stacji o produkty skierowane do rodzin podróżujących w okresie wakacyjnym – podkreśla Paweł Lisowski, prezes Lotos Paliwa.

– Wsparcie medialne promocji odbędzie się głównie poprzez zakrojoną na szeroką skalę kampanię radiową, na którą składa się emisja ponad 5 tys. 30-sekundowych spotów w największych ogólnopolskich rozgłośniach radiowych – informuje Magdalena Jurdziak, szef biura marketingu Lotos Paliwa.

– Dodatkowo zaplanowano akcje samplingowe w kinach. Podczas sprzedaży biletów na film Shrek Forever wydawane będą kupony pozwalające na szybsze otrzymanie Shrekoszklanek – dodaje Joanna Dymała, specjalista w biurze marketingu Lotos Paliwa. W całym okresie promocji na stacjach Lotos eksponowane będą także materiały zachęcające do udziału w promocji oraz stojak prezentujący dostępne nagrody.

W styczniu 2010 r. minęło czternaście lat istnienia spółki Lotos Paliwa, która odpowiada za rozwój i zarządzanie ogólnopolską siecią stacji paliw Lotos. Aktualnie w sieci Lotos funkcjonuje ponad 300 stacji, dogodnie zlokalizowanych w miastach i przy trasach przelotowych. Te ostatnie, dzięki dużym parkingom, są także doskonałym miejscem do odpoczynku w czasie podróży. Spółka realizuje również inwestycje związane z budową stacji przy autostradach w ramach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych. Lotos Paliwa posiada również certyfikowany przez PCBC S.A. system zarządzania jakością w zakresie hurtowego obrotu i dostarczania do stacji paliw benzyn i olejów napędowych do pojazdów samochodowych oraz hurtowego obrotu lekkimi olejami opałowymi.
 

Opublikowano: 01.07.2010
Aktualizacja: 01.07.2010