Lody Jeżyki i Grześki w nowym formacie

Udostępnij artykuł
Sukces sprzedażowy formatów impulsowych lodów Jeżyki i Grześki w sezonie 2018 zainspirował firmę Colian do rozszerzenia asortymentu o nowe warianty gramaturowe. Lody Jeżyki i Grześki obecne są na rynku w nowym formacie familijnym czyli w kubkach o pojemności 500 ml.

Najeżone bakaliami lody Jeżyki i uwodzące kakaowym smakiem lody Grześki weszły na rynek w maju ubiegłego roku w klasycznej formie na patyku. Lody Grześki także w ciemnym, kakaowym rożku. Szybko zyskały uznanie konsumentów i aktualnie znajdują się w czołówce bestsellerów swojej kategorii, co potwierdza, między innymi, przyznana im nagroda „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2019”.
Nowe, familijne formaty hitów smakowych lodów Grześki i Jeżyki w 500 ml kubku rozszerzają ofertę lodów, dając możliwość spełnienia oczekiwań wszystkich tych smakoszy lodowych przyjemności, którzy preferują wygodniejszą dla siebie, większą wersję opakowania.

Jak wskazuje analiza rynku sprzedaży lodów, konsumenci coraz częściej sięgają po lody także poza sezonem letnim. Lody Jeżyki i Grześki w kubku 500 ml to świetny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę delektowania się orzeźwiającym specjałem o każdej porze roku.

Nowe lody Jeżyki i Grześki w formacie 500 ml są dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od lutego br. w sugerowanej cenie detalicznej lody Jeżyki ok. 11,99 zł i lody Grześki ok. 9,99 zł. Wprowadzeniu nowego formatu produktu towarzyszą działania promocyjne w prasie handlowej oraz wsparcie wizerunkowe zaplanowane w punktach sprzedaży.

Liderzy Rynku – Dostawcy dla Stacji Paliw – RAPORT 2019!
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 21.02.2019
Aktualizacja: 21.02.2019