Lotos ma już 150 stacji własnych

Udostępnij artykuł

– To nasz kolejny obiekt w województwie mazowieckim, które traktujemy jako jeden z najważniejszych rynków sprzedaży detalicznej paliw w Polsce – mówi Piotr Mischker, kierownik działu operacyjnego CODO w Lotos Paliwa. – W tym roku planujemy otworzyć jeszcze dwa nowe obiekty w okolicach Warszawy – dodaje.

Na terenie stacji w Ząbkach znajduje się m.in. sklep z szeroką ofertą artykułów spożywczych oraz płynów eksploatacyjnych, kosmetyków i podstawowych akcesoriów motoryzacyjnych. Dostępny jest również asortyment małej gastronomii. Na stacji można nabyć np. gorącą kawę i herbatę oraz hot dogi i zapiekanki.

Placówka wyposażona jest także w kompresor oraz miejsca parkingowe dla samochodów osobowych.

W styczniu 2010 r. minęło czternaście lat istnienia spółki Lotos Paliwa, która odpowiada za rozwój i zarządzanie ogólnopolską siecią stacji paliw Lotos. Aktualnie w sieci Lotos funkcjonuje ponad 300 stacji, dogodnie zlokalizowanych w miastach i przy trasach przelotowych. Te ostatnie, dzięki dużym parkingom, są także doskonałym miejscem do odpoczynku w czasie podróży. Spółka realizuje również inwestycje związane z budową stacji przy autostradach w ramach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych. Lotos Paliwa posiadają również certyfikowany przez PCBC S.A. system zarządzania jakością w zakresie hurtowego obrotu i dostarczania do stacji paliw benzyn i olejów napędowych do pojazdów samochodowych oraz hurtowego obrotu lekkimi olejami opałowymi.

Szczegółowy atlas stacji paliw, należących do ogólnopolskiej sieci Lotos, znajdą Państwo na stronie http://www.lotos.pl/handlowy/atlas_stacji_paliw

Opublikowano: 16.04.2010
Aktualizacja: 16.04.2010