Lotos Paliwa szuka dostawcy myjni

Udostępnij artykuł
Spółka należąca do Grupy Lotos opublikowała zapytanie ofertowe dotyczące postępowania mającego na celu wybór kontrahenta, któremu zleci budowę myjni samoobsługowych dla stacji paliw Lotos w systemie pod klucz oraz zleci dostawę urządzeń – dowiedziała się redakcja portalu Petrolnet.pl.

Lotos Paliwa oczekuje, że zleceniobiorca rozpocznie prace jeszcze we wrześniu 2018 roku. Plan prac zakłada, że projekt zostanie zrealizowany w ciągu 36 miesięcy od daty podpisania umowy. Wykonawca będzie również zobowiązany do dokonywania przeglądów okresowych (gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych).

Według zapisów postępowania wybór kontrahentów jest podzielony na:

– dostawcę kompletnej technologii myjni wraz z obsługą serwisową w okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym

– wykonawcę dla budowy myjni samoobsługowych w systemie „pod klucz” wraz z obsługą serwisową.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY STACJI PALIW
> link do aktualnego numeru <

Z tego względu możliwy jest udział w podstępowaniu także oferentów, którzy są zainteresowani np. tylko dostawą technologii myjni. Jednak muszą się oni liczyć m.in. z tym, że spółka oczekuje zgłaszania się kontrahentów, którzy zrealizowali nie mniej niż 10 inwestycji w skali roku.

Inwestycja (ilość lokalizacji nie została dookreślona w zapytaniu ofertowym) zakłada możliwość kilku wykonawców. Ci natomiast powinni być spokojni co do rozliczenia inwestycji, ponieważ budowane myjnie będą własnością spółki Lotos Paliwa.

Przyjmowanie ofert za pośrednictwem platformy zakupowej Grupy Lotos rozpocznie się w dniu 10 września 2018 r. o godz. 11.00, a zakończy się 12 września 2018 r. o godz. 12.00. Zainteresowane firmy przed złożeniem dokumentów mają czas na zadawanie pytań do 31 sierpnia 2018 r. do godz. 12.00.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 23.08.2018
Aktualizacja: 23.08.2018