Lotos z nową stacją w Zabrzu

Udostępnij artykuł

Jak dowiedziała się nasza redakcja, w dniu 22 lutego br. miało miejsce oficjalne otwarcie stacji własnej Lotos (CODO). Obiekt o numerze SF410 jest zlokalizowany przy ul. Jana Matejki 42 (41-800) w Zabrzu, w woj. śląskim. To już 330 stacja własna koncernu, a równocześnie 522 w sieci.

Lotos

Nowa stacja oferuje trzy podstawowe typy paliw: benzyny, ON – także w wersjach Dynamic – oraz LPG. Na terenie pawilonu handlowego działa sklep w formacje convenience. W ramach usług nonfuel klienci mogą skorzystać z konceptu gastronomicznego w rozwijanym przez Lotos formacie „Stacja Smaku”. W bezpośrednim sąsiedztwie stacji znajduje się również restauracja KFC.

Otwarcie stacji w Zabrzu stanowi ogromne wzmocnienie rozpoznawalności i wizerunku marki Lotos – do tej pory byliśmy obecni w Aglomeracji Śląskiej, ale nie byliśmy obecni w Zabrzu. Serdecznie zapraszam i polecam – komentuje Piotr Komorek, szef regionu operacyjnego stacji paliw południe w Lotos Paliwa.

Rozwój sieci Lotos

Punkt prowadzi działalność przy Drogowej Trasie Średnicowej. DTŚ przebiega przez Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Rudę Śląską, Zabrze, Gliwice i w dalszej kolejności łączy z węzłem autostradowym A4 / A1. Nowa lokalizacja jest 54 stacją Grupy Lotos w województwie śląskim. Równocześnie jest to 110 stacja w Regionie Południe OP3. To także 330 stacja własna (CODO), a także 522 stacja Lotos Paliwa w całej Polsce. Dostępność stacji Lotos można sprawdzić za pomocą lokalizatora udostępnionego przez sieć.

Autor: Edwin Kaniuk

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.