Lotos zamontuje ładowarki w trzech lokalizacjach

Udostępnij artykuł
Spółka Lotos Paliwa poszukuje wykonawcy robót budowlano-elektrycznych towarzyszących montażowi stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Prace będę prowadzone w trzech lokalizacjach na stacjach Lotos: SP 809 Malankowo Zachód, SP 817 Krzyżanów Zachód oraz SP 819 Krzyżanów Wschód.

Zakres Prac

Według planów spółki, prace zostaną zrealizowane w dniach między 3. a 16. października br. W przypadku każdej z lokalizacji koncern zakłada wykonanie robót budowlano-elektrycznych w zakresie montażu:

– 1 szt. kosza fundamentowego / prefabrykowanego betonowego fundamentu
– 1 szt. stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Ponadto prace będą obejmowały:

– wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu przed rozpoczęciem prac (z powiadomieniem GDDKiA)
– wprowadzenie stałej organizacji ruchu po zakończeniu prac (z powiadomieniem i odbiorem GDDKiA)
– przekazanie dokumentacji powykonawczej w wersji papierowej (2 egz.) z pomiarami elektrycznymi oraz zaświadczeniem osoby uprawnionej w specjalności elektrycznej o zakończeniu robót i gotowości instalacji odbiorczej do przyłączenia do sieci elektroenergetycznej.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <
Składanie ofert

Oferty należy składać jedynie za pomocą platformy zakupowej Grupy Lotos w terminie od 20 września 2018 r. od godz. 09.00 do 21 września 2018 r. do godz. 13:00.

Zapytanie ofertowe i wybór wykonawcy opisanych w nim prac ma przybliżyć spółkę do realizacji projektu LEM (Lotos Electro Mobility), o którym pisaliśmy więcej w artykule pt. Lotos Paliwa oceni potencjał elektromobilności.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 17.09.2018
Aktualizacja: 17.09.2018