LPG Forum: Pierwsze takie wydarzenie w historii

Udostępnij artykuł

– Światowe forum branży LPG odbywające się po raz 23 w Madrycie połączy w tym roku wiedzę trzech międzynarodowych: światowej WLPGA, europejskiej AEGPL oraz iberoamerykańskiej AIGLP – informuje Andrzej Olechowski, dyrektor Polskiej Organizacji Gazu Płynnego

– Ostatnie Kongresy WLPGA odbywały się w Rio de Janeiro, Seulu oraz Kapsztadzie. Będąc w jednym miejscu będzie nam dane spotkać przedstawicieli różnych światowych rynków LPG, wymienić z nimi doświadczenia i pomówić o przyszłości naszej branży. Z drugiej strony całe wydarzenie odbędzie się w niezwykłym mieście, jakim jest Madryt. Zapewne wielu z nas pokusi się o poznanie różnych atrakcji tego miasta. zachęca dyrektor Polskiej Organizacji Gazu Płynnego.

– Podczas tej imprezy będą odbywać się też największe w tym roku targi branżowe LPG. Impreza zapowiada się jako zupełnie unikalne wydarzenie. Wrześniową konferencję otworzy Jego Wysokość, Książe Asturii- dodaje.

Konferencja odbędzie się we wspaniałym Palacio de Congresos de Madrid i będzie trwać od 28 września do 1 października 2010 roku. Program konferencji oferuje również bardzo skuteczny program edukacyjny, który jest kluczowym elementem w przygotowaniu do pracy pracowników wysokich szczeblów w branży LPG.

Podczas forum jedna z konferencji odbywać się bęzie pod hasłem: "LP Gas – Right Here, Right Now". Inna z kolei nosić będzie tytuł "LP Gas na rzecz stabilnej przyszłości. Czwarty dzień zakończy konferencja dotycząca globalnej technologii. Znaczącym wydarzeniem, będzie także konferencja o nazwie "LP Gaz: Wyjątkowa Energia dla Afryki Subsaharyjskiej.

 

Opublikowano: 12.08.2010
Aktualizacja: 12.08.2010