Majówkowa promocja w Caffe Moya

Udostępnij artykuł

Hot-dogi i kawa z Caffe Moya mogą towarzyszyć wszystkim w czasie majówkowych podróży. Ten duet jest teraz dostępny w promocyjnej ofercie. Od 26 kwietnia do 5 maja, na wszystkich stacjach paliw z Caffe Moya, na klientów czekać będzie „Zestaw majówkowy”.  Za hot doga z kabanosem i małą kawę zapłacimy jedynie 10 złotych.

Zestaw majówkowy Moya

Stacje paliw Moya to nie tylko miejsce, gdzie można zatankować samochód. To również przyjazna przestrzeń dla podróżnych, oferująca komfortowe warunki i smaczne przysmaki w Caffe Moya. Sieć Moya, chcąc jeszcze bardziej umilić majówkowe wyprawy, oferuje swoim klientom wyjątkową promocję na smakowity duet – chrupiącego hot doga z kabanosem i aromatyczną kawę.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Co w ofercie?

„Zestaw majówkowy” – mały hot dog z kabanosem i mała kawa jest połączeniem, które zaspokoi głód i zapewni energię na dalszą drogę. W ramach specjalnej promocji, od 26 kwietnia do 5 maja zestaw ten dostępny będzie za jedyne 10 złotych. Dodatkowo, dla tych, którzy chcą zaspokoić większy apetyt, istnieje możliwość zamiany małego hot doga na jego większą wersję, dopłacając jedynie 2 złote.

Koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA znajdziemy na każdej obsługowej stacji paliw Moya. Oferta gastronomiczna Caffe Moya jest szeroka. Poza chrupiącymi hot-dogami w wielu wersjach smakowych, znajdziemy tu też m.in. zapiekanki i kanapki. Na wybranych stacjach dostępne są także świeżo wypiekane pizze, pierogi a także burgery. Klienci mają także do dyspozycji wiele rodzajów kawy – espresso, macchiato, latte, cappuccino, mocha, flat white oraz klasyczną czarną i z mlekiem. Kawa oferowana w sieci stacji paliw Moya jest specjalną mieszanką arabiki i robusty, wyselekcjonowaną z upraw w Brazylii, Wietnamie i Nikaragui.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 26.04.2024
Aktualizacja: 26.04.2024