Merrychef z gotowymi przepisami

Udostępnij artykuł
Ponad rok temu Merrychef, wiodąca marka pieców gastronomicznych firmy Welbilt, wprowadziła innowacyjne rozwiązanie w zakresie możliwości pobierania przepisów i tworzenia własnej książki kulinarnej. Jedno kliknięcie umożliwia pobranie setek przepisów kulinarnych.

Rozwiązanie zostało opracowane z myślą o szefach kuchni, firmach cateringowych i niezależnych firmach.  Receptury są starannie dostosowywane do portfolio produktów Merrychef, aby za każdym razem można było uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Przepisy od Merrychef

Biblioteka „Gotowych Przepisów”, to  ponad 600 receptur, do zastosowania z wykorzystaniem  pieca Merrychef. Witryna Ready Recipes zapewnia bezpłatny i natychmiastowy dostęp online do szeregu profili gotowania specyficznych dla danego modelu pieca. Można je łatwo przenieść do osobistej e-książki kucharskiej klienta. Ta elektroniczna książka kucharska może być następnie poprzez USB wprowadzana do  konkretnego pieca Merrychef.  Klient może wtedy bardzo łatwo opracowywać menu dla swojego obiektu.

Intuicyjny system wyszukiwania umożliwia klientom przeszukiwanie biblioteki receptur specyficznych dla konkretnego modelu restauracji. Każdy przedstawiony przepis został starannie przetestowany w centrum kulinarnym Merrychef, również  pod kątem wydajności. Dzięki temu możliwe jest serwowanie potraw o idealnej temperaturze  i najwyższej jakości. Każdy przepis został też precyzyjnie dopracowany do specyfiki prowadzonej działalności przez  klienta. Firmy cateringowe mogą również przefiltrować obszerną bibliotekę przepisów według nazw dań lub rodzaju preferowanej kuchni.  

Merrychef wprowadził  również wiele różnych finezyjnych dań do witryny Ready Recipes. Te zapierające dech w piersiach dania, zostały stworzone przez szefów kuchni z całego świata. Są  dostępne w zakładce „Świat Szefów Kuchni” w witrynie kulinarnej.

Zakładka Ready Recipes zapewnia komplet danych niezbędnych do tworzenia, dostosowywania i przechowywania kolekcji przepisów kulinarnych. Istnieje też możliwość tworzenia indywidualnej książki kucharskiej, którą można przesłać  bezpośrednio do panelu pieca.

Wszystkie przepisy przygotowane do pracy z piecem Merrychef można znaleźć na: culinary.merrychef.com/menu_connect.

Polecamy korzystać z zakładek:

Gotowe przepisy

W tym miejscu można przeglądać bogatą kolekcję przepisów na dania przygotowywane z zastosowaniem pieca Merrychef. Wyszukiwanie przepisów odbywa się według typu lub modelu pieca, albo według rodzaju preferowanej kuchni. Zachęcamy też do stworzenia własnej książki kucharskiej i  wprowadzenie jej do zasobów  pieca Merrychef.

Świat szefa kuchni

Tutaj można poznać szefów kuchni współpracujących z Merrychef na całym świecie i odkryć ich ulubione przepisy. Oczywiście tymi przepisami można wzbogacić zasób przepisów własnej książki kucharskiej.

MenuConnect

W tym miejscu znajduje się do pobrania wersja oprogramowania MenuConnect. Także przewodnik dotyczący korzystania z MenuConnect wraz z gotowymi przepisami.

Moja książka kucharska

Umożliwia tworzenie własnej książki kucharskiej i wprowadzanie jej potem do systemu pieca Merrychef.

Dzięki wprowadzeniu Ready Recipes klienci będą mogli w pełni wykorzystać niesamowite możliwości kulinarne pieców Merrychef. Chcemy pomóc naszym klientom w rozszerzaniu możliwości wyboru menu i zapewniamy, że są oni w stanie z łatwością dostarczać wysokiej jakości dania w bardzo krótkim czasie, co  jest zaletą pieców Merrychef – powiedział Colin Lacey, dyrektor zarządzający Merrychef.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2021
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <
Akcesoria na wagę złota

Do każdego przepisu z Ready Recipes, przypisane są również  konkretne akcesoria Merrychef niezbędne podczas przygotowywania potraw. Używanie sugerowanych akcesoriów, takich jak na przykład tace z pokrywkami, które  zmniejszają rozpryskiwanie się tłuszczu podczas pieczenia. Dodatkowo regularne czyszczenie akcesoriów między gotowaniem, a także przestrzeganie codziennego programu ich czyszczenia, ułatwi  utrzymanie komory pieca w czystości. Dzięki temu  piec Merrychef   będzie pracował bezawaryjnie przez bardzo długi czas.

Oferta akcesoriów do pieca Merrychef została zaprojektowana w taki sposób, aby zagwarantować optymalną jego pracę. Akcesoria umożliwiają  rozszerzenie menu poprzez możliwość przygotowywania szerszej gamy potraw. Umieszczanie produktów na wkładkach i tacach zabezpiecza komorę pieca przed bezpośrednim kontaktem z żywnością, a tym samym  pomaga w utrzymaniu jej w czystości.

Bezpieczeństwo

Wszystkie akcesoria są certyfikowane jako bezpieczne do stosowania do  żywności i zatwierdzone do używania w piecach Marrychef. Są one wykonane w 100 proc. z PTFE, zostały też pokryte specjalnym materiałem, który zmniejsza lub eliminuje łuk elektryczny w piecu, który mógłby powstać  w przypadku zastosowania niecertyfikowanych akcesoriów metalowych.

Kolorowe tacki do pieczenia nie tylko świetnie wyglądają, ale także pozwalają zarezerwować określone kolory dla niektórych potraw, np. zielony do dań wegetariańskich. Tacki te są łatwe do czyszczenia również w zmywarkach.

Ponieważ różne modele pieców mają różne rozmiary wnętrza, Merrychef oferuje specyficzne akcesoria dla każdego typu pieca. Jednak akcesoria nowej serii Signature będą pasować do większości pieców i będą miały najszersze zastosowanie. Akcesoria te są bardzo trwałe i przystosowane do mycia w zmywarkach. Właściwe wykorzystywanie  i regularne czyszczenie akcesoriów znacznie wydłużą ich żywotność.

Pełen wybór akcesoriów zatwierdzonych do pieca można znaleźć na stronie www.merrychef.com/Products/Accessories.

Merrychef jest jedną z marek oferowanych przez grupę Welbilt, która prowadzi  działalność w Ameryce, Europie i Azji.  Welbilt dostarcza wiodące marki urządzeń przeznaczonych do profesjonalnego użytku, takie jak Cleveland ™, Convotherm®, Crem ™, Delfield®, Fitkitchen®, Frymaster®, Garland®, Kolpak®, Lincoln®, Manitowoc® Ice, Merco®, Merrychef® i Multiplex®.

Więcej informacji o Welbilt oraz o oferowanych przez firmę urządzeniach można uzyskać u doradców firmy Koree. W firmie Koree można otrzymać wszystkie informacje na temat pieców Merrychef, handlowy@koree.pl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 06.05.2021
Aktualizacja: 06.05.2021