Milion użytkowników programu lojalnościowego Amic Club

Udostępnij artykuł

Już milion osób zarejestrowało się w Amic Club i korzysta z ofert oraz benefitów programu lojalnościowego sieci stacji paliw AMIC Energy, m.in. cotygodniowej promocji Tanie Środotankowanie lub weekendowego rabatu -50% na myjnię.

amic club petrolnet

Sieć 118 nowoczesnych stacji paliw AMIC Energy od 5 lat z powodzeniem prowadzi swój program lojalnościowy. W czerwcu została przekroczona „magiczna” granica miliona zarejestrowanych kont. Uczestnicy korzystający z programu mają do wyboru: rabaty na paliwo, kupony na zakupy, promocje cenowe, czy też wymianę punktów na nagrody z katalogu.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

Stacja Benzynowa & Convenience Store petrolnet

AMIC Club daje możliwość szybkiego zbierania punktów zarówno klientom indywidualnym, jak i flotowym. Za każde tankowanie, zakup produktów sklepowych i gastronomicznych Food Point oraz Sbarro, czy też korzystanie z usług dostępnych na stacjach, klienci są nagradzani odpowiednią liczbą punktów. Aby skorzystać z przywilejów dostępnych w AMIC Club wystarczy przy każdej wizycie na stacji zeskanować kartę dostępną w aplikacji AMIC Energy PL.

Klienci AMIC Club mogą wykorzystywać swoje punkty w dowolny sposób: wymienić je na atrakcyjne, markowe produkty z katalogu liczącego ponad 700 nagród, uruchomić 90-dniowe rabaty na paliwo, wymienić je na kupony wartościowe, którymi można zapłacić za paliwo lub odebrać konkretne produkty podczas wizyty na stacji, np. kawę, hot doga czy kawałek pizzy Sbarro, a także co tydzień korzystać z promocji na paliwo i myjnię.

źródło: Amic Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 26.06.2024
Aktualizacja: 26.06.2024