Miss Ti od Quebo tylko na stacjach Shell

Udostępnij artykuł

Shell nawiązał współpracę z marką Miss Ti 蒂小姐, producentem Matcha Latte oraz Milk Tea. Produkty mają prosty i krótki skład, są tworzone w Korei Południowej, a butelki w 100 proc. pochodzą z recyklingu. Współtwórcą marki jest Quebonafide, raper, który włączył się w promocje Miss Ti 蒂小姐 na Shell. Miss Ti 蒂小姐 jest dostępna na ponad 330 stacjach Shell. Są to obecnie jedyne stacje paliw w Polsce, gdzie klienci mogą nabyć ten produkt.

Miss Ti

Miss Ti 蒂小姐

Do oferty większości stacji Shell w Polsce sieć wprowadziła dwa napoje herbaciane produkowane pod marką Miss Ti 蒂小姐: wegańska Matcha Latte z mlekiem migdałowym i Milk Tea z mlekiem UHT 12 proc. Są one dostępne w półlitrowych, plastikowych butelkach, które w całości pochodzą z recyklingu. Matcha Latte i Milk Tea nie zawierają konserwantów i barwników. W promocje tej marki na stacjach Shell włączył się jej współtwórca – Quebonafide.

Obserwujemy trendy rynkowe i chcemy jak najlepiej dopasowywać naszą ofertę do zmieniających się potrzeb naszych klientów, a także zachęcać ich do odkrywania nowych smaków. Ważne jest dla nas także udostępnianie w naszej ofercie nowości i produktów unikatowych. Dzięki nawiązaniu współpracy z marką Miss Ti 蒂小姐 chcemy dotrzeć do nowych grup klientów. Zafascynowani kuchnią azjatycką z pewnością docenią nowe produkty – mówi Anna Borowska, partner biznesu kategorii sklepowych, Shell Polska.

Zestaw Shell

Nowe napoje herbaciane na wybranych stacjach będą także dostępne w zestawie z wegekanapką. Zestaw promuje hasło „Wyjątkowa para, dla której warto się zatrzymać.” To nawiązanie do motta konceptu kawiarniano-gastronomiczne Shell Café. Marka Shell Caféktóry zadebiutowała na polskim rynku w drugiej połowie 2021 roku. Jego wyróżniki to kawa premium, obsługa baristyczna i przytulne kawiarniane wnętrza.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021 

> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 16.02.2022
Aktualizacja: 17.02.2022