Moya Kórnik – nowa stacja w Wielkopolsce

Udostępnij artykuł

W podpoznańskim miasteczku Kórnik otwarto nową stację paliw Moya. Obiekt koncentruje się na obsłudze klienta lokalnego. Zlokalizowany jest na drodze gminnej relacji Śrem-Poznań-Środa Wielkopolska, w pobliżu węzła Kórnik na drodze ekspresowej S11. Nowa stacja funkcjonuje na zasadzie współpracy franczyzowej.

Moya Kornik

Moya Kórnik

Stacja paliw w Kórniku oferuje każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy i uszlachetniony ON Moya Power. Nie brakuje tu także LPG. Ponadto kierowcy mogą skorzystać z kompresora i myjni bezdotykowej oraz ręcznej. Dla kierowców pojazdów ciężarowych przygotowano szybki wlew diesla, płyn AdBlue i miejsce parkingowe.

Stacja Moya w Kórniku wyposażona jest w świetnie zaopatrzony, wielobranżowy sklep oraz koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe Moya. Sklep oferuje szeroki asortyment artykułów spożywczych – przekąsek na zimno, słodyczy i napojów. Nie brakuje w nim także artykułów motoryzacyjnych. W Caffe Moya z kolei klienci mogą napić się aromatycznej kawy w wielu wariantach, skosztować sycących hot-dogów, zapiekanek, a także wielu artykułów na słodko – idealnie do kawy.

Stacja czynna jest 24 godziny, 7 dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe.

Źródło: Anwim

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opublikowano: 24.10.2022
Aktualizacja: 24.10.2022