Moya: Nowa stacja w Ożarowie Mazowieckim

Udostępnij artykuł

Obiekt posiada trzy stanowiska tankowania z dystrybutorami firmy Gilbarco Vedeer Root. Na środkowej wysepce dodatkowo zainstalowano dystrybutor LPG. Gaz jest zmagazynowany w zbiorniku podziemnym.

– Wybrałem dystrybutory Gilbarco, bo z powodzeniem używam ich od 20 lat – mówi właściciel firmy Art- Rafix – Moim zdaniem Gilbarco to jedna z dwóch najlepszych marek dystrybutorów oferowanych w Polsce. Dystrybutory dostarczył przedstawiciel Gilbarco w Polsce – firma Oil Service.

Wiatę wykonała firma Global MSI. Ośmiometrowy pylon cenowy jest wyposażony w zegar i termometr.
Na stacji zastosowano nowoczesne oświetlenie LED.

Stacja dysponuje sklepem o powierzchni 120 metrów kwadratowych, który oprócz bogatego asortymentu produktów spożywczych, akcesoriów i kosmetyków, napojów alkoholowych i bezalkoholowych posiada kącik gastronomiczny z urządzeniami firmy Roller-Grill i profesjonalny automat do kawy Alfredo. Kącik gastronomiczny oferuje szeroki wybór kanapek i sałatek. Meble sklepowe dostarczyła firma ConstansM, projekt wizualizacji sklepu wykonany został indywidualnie dla tego obiektu.

Stacja Moya w Ożarowie Mazowieckim ma własną, czterostanowiskową myjnię bezdotykową firmy BKF. Kierowcy mają do dyspozycji także kompresor firmy Horn i odkurzacz samochodowy marki Christ.
– Wszystkie urządzenia myjni a także wysepki pod dystrybutory, odkurzacz i kompresor wykonaliśmy ze stali nierdzewnej – wyjaśnia właściciel.

Obiekt położony jest na działce o powierzchni 4300 metrów kwadratowych. Posiada 15 stanowisk parkingowych dla samochodów osobowych i jedno dla osób niepełnosprawnych.
Stacja pracuje w systemie całodobowym. Położona jest w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Poznańskiej 360, przy trasie A-2, po prawej stronie wyjazdu z Warszawy.

Nowy obiekt w Ożarowie Mazowieckim to jedna z 10 stacji nowej, dynamicznie rozwijającej się sieci Moya. Firma Art Rafix uznała, że proponowane warunki współpracy są bardzo korzystne.
 

Opublikowano: 31.05.2010
Aktualizacja: 31.05.2010