Moya otworzyła dwie nowe stacje

Udostępnij artykuł

W Cekanowie, nieopodal Płocka oraz w podkarpackiej miejscowości Zarzecze do użytku zostały oddane nowe stacje paliw Moya.

Moya

Moya w Cekanowie

Obiekt w Cekanowie mieści się przy drodze krajowej nr 62. Trasa prowadzi z Płocka do Wyszogrodu, a następnie do Nowego Dworu Mazowieckiego. Stacja przystosowana jest nie tylko do obsługi ruchu lokalnego, lecz także tranzytowego. Wyposażona jest m.in. w szybki wlew diesla oraz parking dla ciężarówek.

Na stacji w Cekanowie kierowcy mogą zatankować każdy rodzaj paliwa. Należą do nich benzyny 95 i 98, olej napędowy standardowy oraz jego wzbogacona wersja, a także LPG. Dodatkowo, mają możliwość skorzystania z kompresora i odkurzacza. Ponadto, użytkownicy pojazdów wysokoprężnych mogą uzupełnić zbiorniki na AdBlue bezpośrednio z dostępnego na stacji dystrybutora.

Obecny na stacji koncept gastronomiczno-kawiarniany Caffe Moya o tradycyjnie aromatyczna kawa, sycące dania – hot dogi, zapiekanki, kanapki, a także przekąski na słodko. W sklepie zakupić można produkty na drogę oraz do domu – przekąski i napoje na każdą okazję. Ponadto, na stacji można wysłać kolekturę Lotto, odebrać przesyłkę DHL oraz doładować konto E-Toll.

Przystacyjny sklep oraz koncept gastronomiczno-kawiarniany czynne są całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Stacja w Zarzeczu

Punkt w Zarzeczu, zlokalizowana przy DK 19, relacji Rzeszów-Lublin jest nowo wybudowanym obiektem. Spełnia on wymagania klientów zarówno lokalnych, jak i przejeżdżających tranzytem.

Obiekt w Zarzeczu w swojej ofercie ma benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy oraz wzbogacony, a także LPG. Oprócz tego użytkownicy pojazdów mogą skorzystać z ręcznej myjni, odkurzacza i kompresora. Caffe Moya zaprasza na hot dogi, przygotowywane na miejscu zapiekanki, burgery, zestawy amerykańskie (stripsy z kurczaka z frytkami), pizze w wielu wariantach smakowych i inne przekąski na zimno. Stacja czynna jest całą dobę.

Dzięki lokalizatorowi stacji Moya można sprawdzić rozmieszczenie oraz dostępność pozostałych obiektów sieci.

Źródło: Anwim / Moya

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021 

> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 17.02.2022
Aktualizacja: 17.02.2022