Moya sponsorem tytularnym Radomki Radom na trzy kolejne sezony

Udostępnij artykuł

Moya zostaje tytularnym sponsorem drużyny Radomka Radom na kolejne trzy lata. Dodatkowo, sieć stacji paliw została oficjalnym dystrybutorem wody na najbliższy sezon – Moya woda będzie nawadniała zawodniczki zarówno podczas meczów, jak i treningów. Nowa umowa umocni relacje pomiędzy partnerami i otworzy nowe perspektywy dla rozwoju radomskiej drużyny. Żeńska drużyna siatkarska od 2018/19 występuje w Tauron Lidze, czyli najwyższej klasie rozgrywkowej kobiecej siatkówki w Polsce.

moya radomka radom

Sieć stacji paliw Moya od lat wspiera różne dyscypliny sportu, promując aktywny tryb życia i zdrową rywalizację. Podpisanie kolejnej umowy z drużyną Moya Radomka Radom jest wyrazem konsekwentnej realizacji tej strategii. Moya pozostanie sponsorem tytularnym radomskich siatkarek przez następne trzy sezony. Przedłużenie współpracy to wyraz zaufania i wiary w potencjał drużyny oraz w siatkówkę kobiecą, jako jedną z wiodących w Polsce dyscyplin sportu.

RAPORT 2023 – STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacje Paliw Sprzedaz Detaliczna RAPORT okladka RM


Umowa między Moya a Radomką Radom na kolejne trzy sezony jest silnym sygnałem dla społeczności sportowej, że drużyna ma mocne wsparcie i będzie inwestowała w swój rozwój.
Radomskie siatkarki od sezonu 2018/19 grają w prestiżowej Tauron Lidze, ale jeszcze w 2018 roku, przed debiutem w ekstraklasie, osiągnęły historyczny sukces, pokonując ówczesnego Mistrza Polski, Chemika Police i awansowały do turnieju finałowego Pucharu Polski. W swojej czteroletniej historii gry na najwyższym szczeblu rozgrywkowym drużyna może pochwalić się zajęciem 4. miejsca w Tauron Lidze (sezon 2020/2021) oraz dwukrotnym awansem do Final Four Pucharu Polski – turnieju finałowego (2021 i 2022). Kolejne sezony będą stały pod znakiem walki o pierwsze w historii podium w klasyfikacji generalnej Tauron Ligi.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 05.10.2023
Aktualizacja: 05.10.2023