Moya wprowadza karty paliwowe dla mikro przedsiębiorców

Udostępnij artykuł

Sieć stacji paliw Moya wprowadza unikatowe rozwiązanie dla małych i mikro przedsiębiorstw oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Od dziś każdy podmiot gospodarczy, bez względu na ilość tankowanego paliwa czy liczbę aut we flocie, może tankować ze zniżką na każdej z niemal 400 stacji Moya w całej Polsce i pobierać zbiorczą fakturę. Wystarczy zarejestrować się on-line, bez konieczności podpisania fizycznej umowy, by zacząć korzystać z aplikacji mobilnej lub kart Moya mikrofirma i taniej tankować. Każdy, kto zarejestruje się do programu Moya mikrofirma, otrzyma zniżkę 10 gr/ l na dowolne paliwo do końca bieżącego roku.

MOYA mikrofirma

Program Moya firma od ponad dziesięciu lat jest partnerem różnej wielkości polskich firm transportowych i logistycznych. Rozwiązanie, na które składają się karty paliwowe oraz aplikacja mobilna, zapewnia swoim klientom optymalizację kosztów operacyjnych, rabaty na paliwo, uproszczenie i pełną transparentność rozliczeń. Nie bez znaczenia jest także zasięg usługi Moya firma. Karty paliwowe honorowane są na niemal 400 stacjach w całej Polsce (również na samoobsługowych i automatycznych).

Od dziś ze wszystkich korzyści kart flotowych Moya firma mogą korzystać także mikro przedsiębiorstwa czy jednoosobowe działalności gospodarcze bez względu na liczbę samochodów we flocie czy minimalne ilości tankowanego paliwa.

Na naszym rynku funkcjonuje wiele małych firm oraz jednoosobowych działalności gospodarczych, dla których użytkowanie pojazdów nie jest głównym przedmiotem aktywności. Z oczywistych względów ich wolumeny zakupów paliwa są niewielkie i trudno było im do tej pory uzyskać satysfakcjonujące zniżki na paliwo. Od dzisiaj jednak każda, nawet najmniejsza firma może zarejestrować się do programu Moya mikrofirma i otrzymać rabat do 10 gr/l na wszystkie paliwa. Co równie ważne dla jednoosobowych działalności gospodarczych – istnieje możliwość otrzymywania zbiorczej faktury , co znacznie upraszcza i obniża koszty księgowe.
– zapewnia Andrzej Kisała, dyrektor ds. rozwoju sprzedaży flotowej Moya.

Co istotne, by stać się użytkownikiem programu wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną Moya firma i za jej pośrednictwem zarejestrować się (aplikacja dostępna jest w Google Play, App Store oraz App Gallery). Można także zrobić to on-line na stronie https://moyastacja.pl/moya-mikrofirma Wystarczy kilka kliknięć, wpisanie danych firmy, pobranie aplikacji mobilnej – i już można rozpocząć użytkowanie. Nie ma konieczności podpisywania fizycznej umowy.

Nieustannie pracujemy nad zwiększaniem zasięgu naszego programu flotowego. W sieci Moya pojawiają się nowe stacje paliw, na których można nie tylko tanio zatankować, lecz również napić się aromatycznej kawy czy zjeść sycącego hot doga. Kolejnym bardzo istotnym usprawnieniem w ramach usługi Moya mikrofirma będą płatności mobilne przy dystrybutorze, którą planujemy wdrożyć jeszcze w tym roku w całej sieci stacji paliw Moya.
– dodaje Andrzej Kisała.

Źródło: Anwim / Moya

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store maj-czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 20.09.2022
Aktualizacja: 20.09.2022