Moya wspiera przedsiębiorców w ramach kampanii „Zyskaj więcej” Fundacji Polska Bezgotówkowa

Udostępnij artykuł

Polska sieć stacji paliw Moya dołączyła do kampanii „Zyskaj więcej” realizowanej przez Fundację Polska Bezgotówkowa. Właściciele małych i średnich firm, którzy jeszcze nie korzystają z płatności bezgotówkowych, mogą otrzymać terminal płatniczy, terminal w telefonie lub bramkę płatniczą do sklepu online z Programu Polska Bezgotówkowa realizowanego przez Fundację oraz dodatkowo zyskać bony o wartości 300 zł na paliwo do wykorzystania na stacjach paliw Moya. Akcja potrwa do 5 października 2025 r.

Stacja paliw MOYA small

Polska sieć stacji paliw Moya wspiera przedsiębiorców, bo doskonale rozumiemy z iloma wyzwaniami na co dzień się mierzą. Wiemy również, jak ważne jest stałe rozwijanie biznesu, aby odpowiedzieć na potrzeby cyfrowych i bezgotówkowych klientów, dlatego z entuzjazmem włączyliśmy się w akcję promocyjną Fundacji, oferując bon na paliwo do wykorzystania na każdej z naszych 520 stacji w całej Polsce. Chcemy być partnerem dla naszych klientów — nie tylko w drodze, ale również w obszarze rozwoju ich biznesów – mówi Andrzej Kondys, członek zarządu Anwim S.A., dyrektor ds. operacyjnych Moya.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

Stacja Benzynowa & Convenience Store maj czerwiec

Każdy właściciel małej lub średniej firmy, który jeszcze nie wdrożył u siebie płatności bezgotówkowych, może skorzystać z Programu Polska Bezgotówkowa i bezpłatnie otrzymać jedno z narzędzi: terminal płatniczy, terminal w telefonie lub bramkę płatniczą do sklepu internetowego. Dodatkowo, dzięki partnerstwu z Moya, uczestnicy akcji otrzymują bony paliwowe o wartości 300 zł brutto, do wykorzystania na dowolnej stacji tej sieci w Polsce.

Już niemal 70% transakcji w sklepach i punktach usługowych w Polsce w 2024 roku odbyło się bezgotówkowo.[1] Klienci coraz częściej oczekują wyboru metody płatności, dlatego posiadanie odpowiednich narzędzi płatniczych staje się kluczowe w każdym biznesie – niezależnie od jego wielkości czy formy działania. Również przedsiębiorcy świadczący swoje usługi mobilnie lub sezonowo sięgają po narzędzia do płatności bezgotówkowych, jak np. terminal w telefonie. Fundacja Polska Bezgotówkowa wychodzi naprzeciw potrzebom najmniejszych firm, oferując im wybór narzędzia do akceptacji płatności bezgotówkowych.  Naszym celem jest pomoc przedsiębiorstwom w rozwoju i pozyskiwaniu nowych klientów oraz zwiększanie ich konkurencyjności. Mikroprzedsiębiorstwa są fundamentem polskiej gospodarki, dlatego chcemy je realnie wspierać – mówi Anna Spychalska-Grzeszek, dyrektor obszaru marketingu i produktów w Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Dodatkowym elementem kampanii będzie Cashless Van – mobilne biuro sprzedaży Fundacji, które we wrześniu odwiedzi wybrane stacje paliw Moya. Przedsiębiorcy będą mieli okazję na miejscu porozmawiać z ekspertami i skorzystać z oferty Programu Polska Bezgotówkowa.


[1] Badanie POLASIK Research „Zwyczaje płatnicze, a rozwój sieci akceptacji kart w Polsce” przeprowadzone dla Fundacji Polska Bezgotówkowa, 2024

źródło: Anwim

NEWSLETTER PETROLNET ZAPISZ SIE

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.