Myjnia Gruszczyn – nowa inwestycja w Wielkopolsce

Udostępnij artykuł

[PREMIERA U NAS] Jak dowiedziała się nasza redakcja, w dniu 7 czerwca 2022 roku nastąpiło uruchomienie kompleksu Myjnia Gruszczyn. Obiekt zlokalizowano w miejscowości Gruszczyn koło Swarzędza w Wielkopolsce. W ramach inwestycji powstała myjnia bezdotykowa dla aut osobowych wraz z urządzeniami dodatkowymi.

Myjnia Gruszczyn

Myjnia Gruszczyn

Właścicielem obiektu jest spółka Bast-Pal Zawadzcy. Przedsiębiorstwo działa na rynku paliw płynnych od 1992 r., posiadając do tej pory stacje paliw na terenie Wielkopolski. Tym razem właściciele zdecydowali się na inwestycję w myjnię bezdotykową kontenerową trzystanowiskową. Myjnia Gruszczyn wyróżnia się na tle konkurencji szerszymi stanowiskami mycia. Dostawcą sprzętu jest poznańska spółka F1 Industries. Poza myjnią na terenie obiektu znajduje się odkurzacz dwustanowiskowy, czernidło wraz z perfumiarką oraz innowacyjnny irchomat (dostawcą jest firma Euro-Ekol).

W przyszłości, wraz ze wzrostem liczby aut elektrycznych na terenie gminy Swarzędz, zaplanowano montaż dwustanowiskowej ładowarki samochodów elektrycznych. Otwarcie myjni wsparto geotargetowaną kampanią w mediach społecznościowych. Skorzystano także z reklam outdoorowych (m.in. mobilne reklamy) oraz samplingu (gadżety reklamowe) w dniu otwarcia.

Źródło: Bast-Pal Zawadzcy

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.