Myjnie bezdotykowe przy Tesco coraz bliżej

Udostępnij artykuł

– Wspólnie z AutoSpa rozpoczęliśmy budowę myjni na parkingach Tesco. Proces ten jednak wymaga czasu, co związane jest m.in. z ustaleniami lokalnych planów zagospodarowania terenu. Pierwsza myjnia w Kościanie powinna być gotowa w ciągu miesiąca, a kolejne trzy – do trzech miesięcy – powiedział Michał Sikora, rzecznik prasowy Tesco Polska.

Auto-Spa to pierwszy w Polsce operator myjni bezdotykowych budujący obiekty pod własną marką i należący do jednego właściciela. Dzięki nieustającej ekspansji wynikającej z pozyskiwania nowych lokalizacji pod myjnie, Auto-Spa jest niekwestionowanym liderem w tworzeniu własnej grupy myjni.

Podpisane umowy z dużymi sieciami handlowymi (Tesco – 79 umów, kolejne czekają do podpisu) daje gwarancję na jak najlepsze rozlokowanie myjni Auto-Spa, co zapewnia klientom wygodę i łatwy dostęp do myjni. Auto-Spa prowadzi również rozmowy z koncernami paliwowymi upatrując w tej grupie szansę na powiększenie obszaru działalności.

Do końca czerwca pod marką Auto-Spa funkcjonować będzie 10 myjni bezdotykowych o łącznej liczbie stanowisk myjących – 55. Do końca 2010 roku firma ma w planach wybudowanie kolejnych 50 stanowisk mycia. Na rok 2011 planujemy budowę kolejnych 100 stanowisk.

W Polsce funkcjonuje ponad cztery tysiące myjni samochodowych, z czego nieco ponad tysiąc stanowią tzw. myjnie bezdotykowe. Również około tysiąca stanowią myjnie ręczne, natomiast myjni automatycznych działa w naszym kraju dwa tysiące.

Opublikowano: 24.05.2010
Aktualizacja: 24.05.2010