Myjnie Ehrle otrzymały certyfikat VDA

Udostępnij artykuł

Każda firma ubiegając się o certyfikat musi osiągnąć co najmniej 90 procent zgodności z jakością oczekiwaną przez VDA. – Z dumą informujemy, że Ehrle otrzymało oficjale oznaczenie VDA. Ehrle to pierwszy producent myjni bezdotykowych, który spełnił najnowsze wymagania i wytyczne VDA dla myjni samochodowych. To dla nas, naszych inwestorów oraz klientów korzystających z myjni Ehrle dowód, że technologia mycia bezdotykowego Ehrle jest niezwykle bezpieczna dla pojazdu a szczególnie dla lakieru – poinformowała firma.

VDA opublikował szereg norm i zaleceń, wśród których jest niemiecki system zarządzania jakością (QMC) dla przemysłu motoryzacyjnego. VDA QMC jest certyfikatem wydawanym przez ekspertów jakości, którzy na zlecenie producentów i dostawców samochodów prowadzą badania w celu opracowania jednolitych standardów technologicznej jakości produktu.

VDA – Verband der Automobilindustrie – Niemieckie Stowarzyszenie Przemysłu Samochodowego – to instytucja ciesząca sie najwyższym autorytetem, zrzeszająca wiodących producentów pojazdów oraz podzespołów samochodowych z Niemiec.

Firma Ehrle jest liderem w branży samochodowych myjni bezdotykowych w Polsce. Szczecińska spółka wybudowała już ponad tysiąc stanowisk mycia w kraju, a jakość produktów i usług potwierdzają liczne certyfikaty jakości.

Od 1996 roku Ehrle produkuje myjnie w standardzie potwierdzonym certyfikacją ISO 9001, a w roku 2002 certyfikat ISO 9001 został rozszerzony o ISO 9001:2002. W roku 2009 firma uzyskała ponowne potwierdzenie certyfikacji (ISO 9001: 2008). Otrzymane certyfikacje zarządzania jakością zapewniają klienta, że kupuje produkt wysokiej jakości w najnowocześniejszej technologii i spełniający normy unijne, w tym również związane z aspektami ekologicznymi.

Działania firmy nie są jednak skierowane tylko i wyłącznie na sprzedaż myjni. Ehrle oferuje swoim klientom kompleksowe usługi, począwszy od pomocy w przygotowaniu projektów i doradztwie przy szukaniu źródeł finansowania inwestycji, poprzez budowę myjni, a na kompleksowej opiece serwisowej i zaopatrzeniowej kończąc.

Wszystkie te działania mają na celu zapewnić przedsiębiorcom odniesienie sukcesu, a Ehrle podpisując się swoim logo na każdej myjni wybudowanej w Polsce gwarantuje powodzenie inwestycji. Ponadto firma stale inwestuje w rozwój technologii mycia, prezentując nowatorskie rozwiązania i wyznaczając nowe kierunki na rynku, dzięki czemu zapewnia sobie stałą przewagę nad konkurencją.
 

Opublikowano: 01.07.2010
Aktualizacja: 01.07.2010