Na stacjach Avia działa już 25 sklepów Spar Express

Udostępnij artykuł

Stacje Avia w Kobyłce i Józefowie k. Warszawy to kolejne lokalizacje z pełnym konceptem sklepowym Spar Express. W sieci Avia, zarządzanej przez Grupę Unimot, działa obecnie 25 stacji paliw z wdrożonym konceptem sklepowym Spar Express, a ich liczba stale rośnie.

Spar Express Unimot Avia

Kolejne wdrożenia planowane są jeszcze w tym roku. To wynik świetnie układającej się współpracy między zespołami Spar i Avia, zapoczątkowanej programem pilotażowym, który rozpoczął się w grudniu 2021 roku.

– Nasze zespoły potrafią świetnie współpracować. Wyniki ich pracy to doskonale funkcjonujące sklepy na naszych stacjach. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie oraz zbudowanie wspaniałych relacji. Działamy dalej! – mówi Robert Nowek, dyrektor zarządzający siecią Avia w Polsce i w Ukrainie, Grupa Unimot.

Na stacjach w Kobyłce oraz Józefowie dostępna jest pełna oferta paliwowa oraz pozapaliwowa. Avia zapewnia paliwa najwyższej jakości, szeroki wybór produktów spożywczych, aromatyczną kawę Bean Tree Café, zdrowe i smaczne przekąski Eat&Go oraz świeże pieczywo. Strefy relaksu w sklepach są wygodnym miejscem do jedzenia, picia i odpoczynku. Placówki są czynne 365 dni w roku.

Źródło: Unimot / Avia Polska

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 04.10.2022
Aktualizacja: 04.10.2022