Na stacjach MOL Polska z okazji wakacji wszystkie paliwa tańsze

Udostępnij artykuł

MOL Polska obniża promocyjnie ceny wszystkich paliw o 30 groszy za litr. Wystarczy być zarejestrowanym uczestnikiem programu Navigator, by tankować taniej paliwa EVO i EVO Plus oraz gaz LPG w dowolny dzień tygodnia na wszystkich stacjach MOL i Lotos w Polsce. Ponadto, posiadacze odpowiedniej liczby punktów w Navigatorze mogą je wymienić o 20% korzystniej na kupon o wartości 50 zł na paliwo. MOL Polska zapowiada również nowy program lojalnościowy.

mol stacja logo

– Okres wakacyjny to czas, kiedy nasi klienci częściej podróżują. Rodzinne wakacje, dłuższe wycieczki z przyjaciółmi czy krótkie wypady w plener – wszyscy wiemy, jak ważne są te chwile. Dlatego przygotowując wakacyjną promocję MOL Polska, skupiliśmy się zarówno na atrakcyjności cenowej, jak i dostępności oferty. Nasza promocja obejmuje wszystkie rodzaje paliw i każdy dzień tygodnia. Wystarczy być uczestnikiem programu Navigator, by korzystać ze zniżki 30 groszy za litr wysokiej jakości paliw EVO, paliw premium EVO Plus i gazu LPG oraz dodatkowo bardziej korzystnie wymienić uprzednio zebrane punkty na 50 zł kupon na paliwo. Jednorazowo w promocji można zatankować do 100 litrów, co daje natychmiastową oszczędność 30 zł – mówi Richard Austen, prezes zarządu MOL Polska.

Promocja będzie dostępna od 1 lipca 2023 r. na wszystkich stacjach MOL i Lotos w Polsce. Aby skorzystać z promocji klienci powinni przedstawić wirtualną kartę programu Navigator. Jeżeli jej nie mają, mogą pobrać aplikację Navigator i zarejestrować się w programie. Wówczas kasjer naliczy odpowiedni rabat. Użytkownicy programu Navigator, którzy posiadają zebrane punkty, mogą je dodatkowo wymienić na wirtualny kupon o wartości 50 zł. W okresie promocji wystarczy na to 1200 punktów, zamiast standardowych 1500 punktów, dzięki czemu może z niej skorzystać więcej klientów. Przy okazaniu wirtualnego kuponu przy kasie na stacji, kasjer odliczy kwotę 50 zł od opłaty za paliwo, uwzględniając zniżkę 30 groszy za litr.
Promocja trwa do 18 lipca 2023 r. Do tego dnia użytkownicy programu Navigator mogą wymieniać punkty na kupony na paliwo oraz nagrody.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst

MOL Polska zapowiada również wprowadzenie nowego programu lojalnościowego. Już od 19 lipca oprócz jeszcze większych zniżek na paliwo, klienci będą mieli dostęp do promocji i oferty dostosowanych do ich indywidualnych preferencji zakupowych. Program dodatkowo będzie uatrakcyjniony propozycjami wzięcia udziału w różnych ekscytujących grach i zabawach z wyjątkowymi nagrodami.

źródło: MOL Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 30.06.2023
Aktualizacja: 30.06.2023