Na stacjach Total zapewniamy szeroką ofertę

– Stacja paliw odgrywa dziś wszechstronną rolę w życiu każdego z nas. Dominującym produktem jest oczywiście paliwo, ale coraz większe znaczenie w wynikach sprzedażowych ma już mała gastronomia. Po wprowadzeniu konceptu Pause Café zaobserwowaliśmy, że korzystanie z oferty gastronomicznej nie zawsze wiąże się z tankowaniem pojazdu – komentuje Karolina Drzewosz, marketing & services Total Polska.

Artykuł ukazał się na łamach kwietniowego numeru magazynu “Stacja Benzynowa & Convenience Store” – czytaj wydanie w bezpłatnej wersji elektronicznej – kliknij.

Podstawą stacyjnej gastronomii jest kawa, jednak na przestrzeni ostatnich lat zmieniły się nasze gusta, a tym samym oczekiwania. Staliśmy się smakoszami, dlatego kawa musi być wysokiej jakości, przyrządzona w odpowiedni sposób oraz dostępna w różnych wariantach.

Na stacjach Total, w ramach konceptu Pause Café, oferujemy produkty marki Columbus, bazujące na wyselekcjonowanych mieszankach kaw, których ziarna pochodzą z Ameryki Południowej, Afryki i Azji. Są to stuprocentowa Arabica oraz jej zestawienie z Robustą. Dzięki ciśnieniowym, zaawansowanym technologicznie ekspresom, możemy zaproponować mocne espresso, klasyczną czarną, cappuccino, café latte czy mocha. Bezpośrednio przed przygotowaniem napoju ziarna są mielone, a mleko podgrzewane lub spieniane. Wszystko to nadaje kawie niezwykłej świeżości i aromatu, których doskonałym uzupełnieniem są słodkie przekąski.

Poza kawą, trudno wyobrazić sobie stacyjną gastronomię bez hot dogów. Oprócz szerokiego wyboru różnych bułek i parówek, bardzo ważne są sosy – Polacy je uwielbiają. Nie ograniczamy już dzisiaj dodatków tylko do musztardy i keczupu. Nasi klienci wciąż szukają nowych smaków, chętnie próbują nowości lub eksperymentują z mieszanką według własnego uznania.

Nie wszyscy są jednak zwolennikami produktów typu fast food. Tym osobom możemy polecić kanapki czy sałatki. Są one przygotowywane na miejscu, zawsze na bazie świeżych produktów – owoców, serów czy wędlin i mięsa.

Wszystkie produkty z małej gastronomii łączy jedno – bez problemu można je zabrać na wynos.
Zapewnienie tak szerokiej oferty nie wymaga dużych nakładów inwestycyjnych, a te poniesione mają szybką stopę zwrotu. Oferta Pause Café to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy – poza jakością paliwa – doceniają na naszych stacjach możliwość wypicia dobrej kawy i zjedzenia świeżych, pożywnych przekąsek.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.