Na stacji Lotos we Wrocławiu powstanie Subway

Udostępnij artykuł
Jak dowiedziała się nasza redakcja, trwają przygotowania do przebudowy stacji paliw Lotos SF232 zlokalizowanej przy ul. Karkonoskiej 49 we Wrocławiu. Obiekt działa w dzielnicy Partynice w pobliżu skrzyżowania dróg krajowych nr 5 i nr 98.

Stacja posiada szeroką gamę usług dodatkowych, takich jak: koncept gastronomiczny Cafe Punkt, myjnia, odkurzacz, kompresor, punkt Lotto, oraz usługa wypożyczania aut 99rent.

Ze względu na planowane rozszerzenie usług o restaurację Subway, Lotos poszukuje wykonawcy prac budowlanych przystosowujących budynek stacji do implementacji konceptu. Koncern chciałby rozpocząć prace remontowe jeszcze w październiku br.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Jak dowiedziała się nasza redakcja, zakres prac jest dosyć szeroki – dotyczą przestrzeni zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pawilonu. Jednak pomimo tak gruntownej modernizacji, stacja nie zostanie zamknięta. Przestrzeń handlowa zostanie wydzielona w taki sposób, aby w czasie remontu bezpiecznie i bez zakłóceń obsługiwać klientów korzystających z jej usług.

Aktualnie w sieci Lotos działa łącznie 489 stacji, z czego 306 to stacje własne (w tym 20 stacji autostradowych, tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych), a 183 to stacje franczyzowe. Na dzień 20.09.2018 restauracje Subway działają przy 18 stacjach Lotos.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 20.09.2018
Aktualizacja: 20.09.2018