Nagroda główna loterii MOL Move wręczona

Udostępnij artykuł

Luksusowy Mercedes-Benz CLA trafił do szczęśliwego zwycięzcy wielkiej loterii MOL Move. Wręczenie nagrody głównej odbyło się na stacji MOP Mała Holandia przy drodze ekspresowej S7. Kluczyki do nowego Mercedesa przekazał zwycięzcy osobiście Piotr Pyrich, dyrektor ds. rynku detalicznego MOL Polska.

nagroda loteria MOL Move

Wręczenie nagrody głównej loterii to tak naprawdę wspólne święto. Święto zwycięzcy, który może się cieszyć z powrotu do domu nowym samochodem o naprawdę wysokiej klasie. Zarazem to też święto dla naszej firmy, ponieważ MOL Polska kończy z sukcesem kolejne ważne działanie na krajowym rynku. Wielka loteria wzbudziła wyraźne zainteresowanie wśród polskich kierowców, przyciągnęła nowych użytkowników do aplikacji MOL Move i potwierdziła, że tego typu konkursy to wartościowe narzędzie wspierające rozpoznawalność marki – podkreśla Piotr Pyrich.

Wielka loteria trwała od 1 lutego do 10 kwietnia. Do udziału w niej mógł przystąpić każdy kierowca, który zarejestrował się w aplikacji MOL Move. Za każde tankowanie minimum 25 litrów dowolnego paliwa MOL EVO uczestnik otrzymywał jeden los, który uprawniał do udziału w losowaniu loteryjnych nagród. Rekordziści w trakcie całego konkursu zebrali przeszło trzysta losów.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Oprócz nagrody głównej, w loterii MOL Move łącznie 80 użytkowników aplikacji wygrało nagrody dzienne i tygodniowe. Ich wyjściowa wysokość to odpowiednio 300 i 3 tys. zł, ale tankując paliwa premium uczestnicy mogli potroić każdą z nich.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 17.05.2024
Aktualizacja: 17.05.2024