Najnowsza Stacja Benzynowa & Convenience Store już dostępna!

Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli stacji niezależnych, osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania w sieciach stacji i koncernach paliwowych, a także sklepach convenience, przystacyjnej gastronomii i konceptów kawowych. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

Przez ostatni kwartał nie raz byliśmy świadkami sporów o to, jak adekwatnie określić rzeczywistość, w której się znaleźliśmy. Pandemia? Epidemia? Lock down? Kryzys? Nowa rzeczywistość? Spory o precyzyjne nazewnictwo, podział na okresy, może epoki, tradycyjnie pozostawiamy historykom.

Z całą pewnością możemy powiedzieć, że od połowy marca dla całego społeczeństwa oraz gospodarki trwa czas próby. Szczególnie poddawane są niej nasze relacje zarówno osobiste, jak i zawodowe. Wiele można by napisać o innych dziedzinach życia, których wytrzymałość także została zweryfikowana w ostatnim czasie. Jednak jestem przekonany, że to właśnie w sferze relacji, o którą szczególnie powinniśmy się teraz zatroszczyć, znajdziemy siłę do konfrontowania się z wyzwaniami, także tymi na polu biznesu.

Po prostu #dbajmyosiebie

Na łamach aktualnego wydania, dzięki współpracy z naszymi partnerami, ekspertami branży, podjęliśmy próbę opisania i podsumowania najważniejszych wydarzeń, trendów i zjawisk, z którymi w ostatnich miesiącach mierzyła się branża petrol & convenience.

Zapraszamy do lektury magazynu. Mamy nadzieję, że jego nowa, interaktywna formuła, przypadnie do gustu naszym czytelnikom.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <
VIDEORELACJA Z OSTATNIEJ EDYCJI NASZEGO FORUM PETROTREND 2019
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA!

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt – BROG B2B
Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Edwin Kaniuk, redaktor naczelny
664 463 085
e.kaniuk@brogb2b.pl

Karolina Stępniak, dyrektor wydawnicza
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.