Najnowsza Stacja Benzynowa & Convenience Store już dostępna!

Udostępnij artykuł
Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Stacja Benzynowa & Convenience Store dociera do właścicieli stacji niezależnych. Osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania w sieciach stacji i koncernach paliwowych, a także sklepach convenience, przystacyjnej gastronomii i konceptów kawowych. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

Wraz z całym zespołem magazynu „Stacja Benzynowa & Convenience Store”, portalu Petrolnet.pl oraz wydawnictwa BROG B2B media efektywnej komunikacji składamy Państwu, naszym czytelnikom, przyjaciołom, sympatykom oraz całej branży stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i konceptów gastronomicznych, serdeczne podziękowania.

Szczególnie dziękujemy za zaufanie, którym Państwo nas obdarzyli w tym trudnym roku i bez którego nie udałoby się nam zorganizować Forum PetroTrend, które za sprawą pandemii było dwukrotnie przekładane. Nasze podziękowania kierujemy szczególnie do prelegentów, panelistów, kupców, partnerów branżowych, sponsorów, wystawców, dostawców, uczestników. Bez Państwa zrozumienia i wsparcia sukces jubileuszowego XX Forum PetroTrend 2021, które z powodzeniem odbyło się 20 września 2021 r. w Marriott Warsaw Hotel, nie byłby możliwy. Zapraszamy do lektury relacji z wydarzenia opublikowanej na łamach bieżącego wydania.

Mamy nadzieję, że pomimo trwającej pandemii, która wciąż nastręcza trudności w powrocie do normalności, branża stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych w 2022 roku wciąż będzie się prężnie rozwijać, a wręcz wyznaczać nowe standardy w branży handlu detalicznego, jak działo się to dotychczas.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee, a także Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt – BROG B2B
Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Edwin Kaniuk, redaktor naczelny
664 463 085
e.kaniuk@brogb2b.pl

Karolina Stępniak, dyrektor wydawnicza
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 23.12.2021
Aktualizacja: 23.12.2021