Najnowsze wydanie magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store już dostępne!

Udostępnij artykuł
Kolejne wydanie najbardziej nowoczesnego, praktycznego i niezależnego czasopisma właścicieli stacji paliw ukazało się na rynku. Serdecznie zachęcamy do lektury, a w szczególności wywiadu z Krzysztofem Strzeleckim, prezesem zarządu Amic Polska, właściciela 115 stacji działających na terenie Polski pod marką Lukoil.

Jeszcze miesiąc temu podsumowaliśmy finał rocznych prac rebrandingowych sieci Circle K, za sprawą których brand Statoil na zawsze zniknął z polskiego rynku. Tymczasem znowu zaczynamy odliczać czas, który dzieli nas od kolejnych zmian w branży. W premierowej rozmowie Krzysztof Strzelecki prezes zarządu Amic Polska przedstawia strategię przygotowaną z myślą o wprowadzeniu na nasz rynek brandu Amic.

Jak szybko będzie rozwijać się nowa sieć? Jak głęboko sięgną planowane zmiany? W jaki sposób będzie walczyć o klientów na bardzo konkurencyjnym rynku? Plany są bardzo ambitne.

Przypomnijmy, że z pierwszymi sygnałami na temat wytężonej pracy Amic Polska zetknęliśmy się jeszcze w marcu 2018 roku. Było to podczas uroczystej gali wręczenia nagród w konkursie Stacja Benzynowa Roku 2018, będącej zwieńczeniem XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018. Stacja Lukoil nr 015 (póki co jeszcze działająca pod tym brandem) w Pile znalazła się w prestiżowym gronie trzech finalistów kategorii „Koncept kawowy na stacji benzynowej”. Jury, złożonego z prelegentów i panelistów konferencji – najlepszych rynkowych ekspertów – z dużym entuzjazmem przyjęło nowy koncept Food Point.

Z jeszcze większym entuzjazmem jury przywitało w konkursie stację Arge 13 Kraków, która została zwycięzcą aż dwóch kategorii konkursu Stacja Benzynowa Roku 2018. Stało się tak między innymi za sprawą zupełnie nowej aranżacji sklepu i konceptu kawowo-gastronomicznego. Potencjał sieci Arge, który tak docenili branżowi eksperci, nie umknął uwadze BP – koncern musiał złożyć spółce Arge atrakcyjną ofertę, ponieważ w UOKiK dopiero co rozpoczęło się postępowanie dotyczące wydania zgody na przejęcie 18 stacji oraz nieruchomości skupionych w Grupie Kapitałowej Arge.

Na koniec jeszcze jedna ważna zmiana dla wszystkich Państwa, którzy są dumni ze swoich inwestycji i nie boją się zaprezentować ich światu. Już w lipcu tego roku rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do już ósmej edycji konkursu Stacja Benzynowa Roku 2019, towarzyszącemu XIX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2019, które odbędzie się w Warszawie wiosną 2019 roku. Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem, a szczególnie udziałem w konkursie, zapraszam pod adres www.petrotrend.pl.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY STACJI PALIW
> link do aktualnego numeru <

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli stacji paliw.

Czasopismo wydawane jest przez BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciela magazynów: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store, portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt – BROG B2B
Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Edwin Kaniuk
redaktor naczelny
664 463 085
e.kaniuk@brogb2b.pl

Opublikowano: 02.08.2018
Aktualizacja: 02.08.2018