Napój ON Power – nowa energia od Moya

Udostępnij artykuł

Sieć stacji paliw Moya wprowadza nową odsłonę swojego napoju energetycznego. Nowa nazwa ON Power i design opakowania to wyraziste zmiany, które mają przyciągnąć uwagę klientów. Napój dostępny jest w pojemności 250 ml na obsługowych stacjach Moya.

moya napoj

Moya to marka, która dostarcza nie tylko paliwo, ale także produkty i usługi dostępne na stacjach, w przystacyjnych sklepach oraz Caffe Moya. Napój energetyzujący Moya Energia obecny jest na rynku od ponad dekady i zyskał lojalność klientów dzięki swojej jakości i smakowi. Co trzeci klient wybierał Moya Energia jako źródło szybkiej dawki energii. Teraz produkt będzie dostępny pod nową nazwą ON Power.

Skład napoju ON Power został opracowany z myślą o osobach, które potrzebują wsparcia w chwilach zwiększonego wysiłku. Dzięki zawartości kofeiny i tauryny, ON Power poprawia czujność i koncentrację oraz wspiera wydajność organizmu. Jest to doskonały wybór dla kierowców, którzy wiedzą, jak ważne jest utrzymanie pełnej koncentracji na drodze.
Napój energetyzujący sieci Moya dostępny jest w puszce o pojemności 250 ml. Nowe opakowanie w czerwonych i czarnych barwach, wyróżnia się nowoczesnym designem. Moya ON Power dostępny jest na obsługowych stacjach Moya w całej Polsce.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 21.11.2023
Aktualizacja: 21.11.2023