Neste: Nowe tankomaty HecStar firmy Hectronic

Udostępnij artykuł

Jak zapewnia firma Hectronic, model HecStar jest pierwszym "globalnym graczem". Obsługuje wiele różnych kart z różnych systemów płatniczych. Również różne banknoty nie są dla tego specjalisty problemem. HecStar oferuje możliwość integracji różnych PIN-padów. Dzięki temu można go dostosowywać, dopuszczać i instalować w nowych krajach.

Automat wyposażony jest ponadto w najnowszą platformę technologiczną, na którą składa się Windows CE i połączenie internetowe. Dlatego automat do tankowania może być obsługiwany zdalnie w 100 procentach. Nie trzeba więc opłacać kosztownej obsługi klientów na miejscu; wystarczy zatelefonować i już przygotowywane są wszystkie konieczne kroki do obsługi zdalnej. Niezwykle szybkie przesyłanie danych zmniejsza czas połączenia online i obniża przez to znacznie koszty. Pod względem posiadanej pamięci HecStar jest gigantem. 100.000 możliwych wpisów na "czarnej liście" i 10.000 transakcji są tego robiącym wrażenie dowodem i pozwalają urządzeniu stać się idealnym narzędziem do przetwarzania wielu kart.

Ponadto HecStar pokazuje wszystkie istotne dane w czasie rzeczywistym. Dbają o to przeźroczyste "Połączenia na żywo" i dynamiczne strony internetowe. Jak na publiczny automat do tankowania HecStar wyróżnia się prostotą. Włamywacze do automatów będą w niego wątpić.

Automat HecStar posiada podświetlane pola obsługi ,diody gwarantujące długą żywotność przy niewielkim zużyciu prądu, wyświetlacz graficzny (opcjonalny). Wyświetlacz TFT oferuje najróżniejsze interfejsy. Można go wykorzystywać jako dodatkowe i szczególne wsparcie operatora. Albo za odpowiednią opłatą może on reklamować produkty innych firm. Oczywiście również osoba prowadząca stację benzynową może prezentować na nim swoje specjalne oferty.

 

Opublikowano: 18.08.2010
Aktualizacja: 18.08.2010